Kripto Haberleri

İşte Ethereum Balinalarının Favori Altcoin’leri ve Ağırlıkları!

İşte Ethereum Balinalarının Favori Altcoin’leri ve Ağırlıkları!, kripto para takipçileri için İşte Ethereum Balinalarının Favori Altcoin’leri ve Ağırlıkları! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. İşte Ethereum Balinalarının Favori Altcoin’leri ve Ağırlıkları! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

İşte Ethereum Balinalarının Favori Altcoin’leri ve Ağırlıkları!

WhaleStats’tan alınan verilere göre, en büyük Ethereum balinaları hemen hemen 52 milyar SHIB tutuyor ve meme kriptosu, ETH’den sonra balinaların ikinci en büyük yatırımı olmaya sürdürmekte. WhaleStats, en iyi 1000 Ethereum balinasının, ikinci en büyük yatırımları olarak hala ikinci en popüler kripto para birimi Shiba Inu’yu tercih ettiğini paylaşımı yaptı. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Türk Yatırımcılar Bu 9 Altcoin'e Göz Dikti: İşte Kapsamlı Liste!

Ethereum balinalarının 2. tercihi

ETH balinaları hala toplu olarak SHIB’ye gidiyor. Analitik web sitesi aracılığıyla sağlanan verilere göre, en büyük 1.000 ETH balinası artık cüzdanlarında hemen hemen 51.994.144.137 SHIB tutuyor. Bu kripto miktarı “Dogecoin katilinin” mevcut fiyatıyla 1.773.576 dolar değerinde. Ayrıca, SHIB hala USD değerine göre en büyük token pozisyonunu elinde tutuyor. FTX tokeni, balinaların cüzdanlarında hemen hemen 1.571.121 dolar değerinde 39.274 token ile SHIB’den sonra geliyor. Balinalar içinde popüler olan Polygon’un yerel tokeni MATIC, Top 10 Holdings listesinde son sırada yer alıyor. Lakin aynı web sitesine göre, son yirmi dört saat içinde SHIB, en sık satın alınan 10 dijital varlık içinde onuncu sırada yer alıyor. Bu süre zarfında satın alınan hemen hemen SHIB miktarı toplam 4.401.408. En kaliteli 1.000 ETH cüzdanındaki Shiba Inu holdingleri yüzde 5.86’yı oluşturuyor (bu, itibari para biriminde 1.783.842.120 dolar).

Son 24 saatte 26 milyon SHIB yandı. Etherscan aracılığıyla sağlanan son veriler, SHIB yanma işleminin yavaşlamadığını gösteriyor. Bu ETH token seyircisinden alınan sayılara göre, son yirmi dört saat içinde topluluk hemen hemen yirmi altı milyon Shiba Inu tokeni yaktı. En büyük işlem, sekiz saatten fazla bir süre önce gerçekleşen 11.851.851 ile gerçekleşti. Boyut olarak bunu 7.335.349 ve 1.436.621 SHIB yanmış takip ediyor. Önceki beş gün boyunca topluluk hemen hemen 125 milyon SHIB tokeni imha etti.

Bu Altcoin Projesinde Dev Coin Yakma Etkinliği

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu