Gündem

Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti

Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti , ekonomi haberleri bölümümüzde Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti

Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle bir çok aşı çalışması yapılıyor. Bu çalışmalardan bir diğeride Johnson & Johnson şirketine ait.

Çok uluslu bir sağlık ve kozmetik şirketi olan “Johnson & Johnson” CEO’su  Alex Gorsky, Apple’ın yönetim kuruluna geçecek.

Apple’dan yapılan açıklamaya göre Gorsky, ocak ayında Johnson & Johnson şirketinden ayrılacak.

APPLE’IN SAĞLIK PLANLARI

Apple, son senelerda özellikle Apple Watch modellerine getirdiği sağlık donanımlarıyla ön plana çıkıyor. Sağlık izleme detaylarını iPhone’lara da getiren ve gelecekte bu alanda kendini geliştirmek isteyen şirket, bu transfer ile birlikte elini güçlendirecek.

Johnson & Johnson’ın CEO’su Apple yönetimine geçti #1

Johnson & Johnson CEO’su Alex Gorsky ile ilgili “teknoloji tutkunu” ve “vizyoner” ifadelerini kullanan Apple CEO’su Tim Cook, bu tranferden bi hayli tatmin olduğunu dile getirdi. Apple ve Johnson & Johnson, bundan öncekilerde de çeşitli iş birliklerine imza atmışlardı.

Başa dön tuşu