Kripto Haberleri

JPMorgan Uyardı: Altın, 1. ve 4. Çeyrekte Bu Diplerde Olacak!

JPMorgan Uyardı: Altın, 1. ve 4. Çeyrekte Bu Diplerde Olacak!, kripto para takipçileri için JPMorgan Uyardı: Altın, 1. ve 4. Çeyrekte Bu Diplerde Olacak! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. JPMorgan Uyardı: Altın, 1. ve 4. Çeyrekte Bu Diplerde Olacak! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

JPMorgan Uyardı: Altın, 1. ve 4. Çeyrekte Bu Diplerde Olacak!

J.P.Morgan, altın fiyatının Fed’e dayanamayacak durumda olduğunu düşünüyor;ve  2022’de pandemi öncesi düzeylere düşüyor tahmininde yer alıyor. Açıklamalar Kriptosite.com.

Grafikler ve Metrikler Altın'da Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

Altın pandemi öncesine mi dönüyor?

J.P. Morgan Global Research’teki emtia analistlerine göre altın piyasası, Federal Rezerv‘in 2022’de para politikasını sıkılaştırma planına dayanamayacak. Banka, yakın günlerde paylaşımı yaptığı 2022 görünüm raporunda, altın fiyat aralıklarının gelecek yılın sonuna kadar pandemi öncesi düzeylere düşmesini bekliyor. Analistler şöyle diyor:

Ultra uyumlu merkez bankası politikasında gevşeme, 2022 boyunca altın ve gümüş için en açık düşüş olacak. 1. çeyrekte hemen hemen 1.765 dolar iken altın fiyat aralıklarının gelecek yıl boyunca kararlı bir biçimde 4. çeyrekte 1.520 dolara düşmesi bekleniyor.

Ünlü Fon Yöneticisi: Bunları Satıp, Altın Alın! Çünkü...

B tahminler, Federal Rezerv’in aylık tahvil alımlarını Mart ayına kadar bittirmeyi planladığı ve faiz oranlarını üç kez artırmayı planladığı bir zamanda geliyor. Şu anda piyasalar Mayıs ayındaki ilk faiz artışını fiyatlamaya başlıyor. Lakin J.P.Morgan, ABD merkez bankasının Eylül ayında faiz oranlarını yükseltmesini bekliyor. Bankanın konu ile ilgiliki görüşleri şöyle:

Dayanıklı ekonomik ortam göz önüne alındığında, eğrinin 2022’nin başlarında kısa bir süre için dikleşmesi için yer var ve 10 yıllık getirilerin yıl ortasında %2’ye ve 2022’nin sonunda %2,25’e artması bekleniyor. En son, uzun vadeli Nihai getirilerin de artması bekleniyor, fakat bu seneın başlarında 2022’nin sonlarında gözlemlenen yüksek düzeylere fakat zar zor geri dönebiliyor.

Bu Altcoin Uçarak ATH'yi Gördü

Aynı zamanda, J.P.Morgan ABD dolarının gelecek yıl %1.6 artmasını bekliyor. Ekonomik büyüme tahminlerine bakıldığında J.P.Morgan, küresel ekonominin 2022’de %4,8, ABD ekonomisinin ise %3,8 oranında büyümesini bekliyor. ABD bankası 2022’ye kadar altın hususunda düşüşteyken, banka emtia kompleksinin geri kalanında yükseliş gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu