Kripto Haberleri

JPMorgan’dan Bu Altcoin İçin Endişe Verici Tahmin: Devrilebilir!

JPMorgan’dan Bu Altcoin İçin Endişe Verici Tahmin: Devrilebilir!, kripto para takipçileri için JPMorgan’dan Bu Altcoin İçin Endişe Verici Tahmin: Devrilebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. JPMorgan’dan Bu Altcoin İçin Endişe Verici Tahmin: Devrilebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

JPMorgan’dan Bu Altcoin İçin Endişe Verici Tahmin: Devrilebilir!

JPMorgan analisti Nikolaos Panigirtzoglou, önder altcoin projesi Ethereum’un DeFi sektöründeki payını kaybedebileceğini ileri sürdü. Analiste göre “Ethereum katileri” kilitli toplam değerdeki (TVL) paylarını büyütüyor ve 2022’de bir daha kapanamayacak bir fark açabilirler. İşte ayrıntılar…

Sharding, önder altcoin projesinin tek silahı

Nikolaos Panigirtzoglou, yakın tarihli bir araştırma notunda, Ethereum’un DeFi pastasındaki payını kaybedebileceğini dile getirdi. Analiste göre Ether ağı ölçeklenebilirliğini yükseltmek için bağımsız parçalara bölünmeyi planlıyor. Veri tabanlarını daha düşük parçalara ayıran “sharding” teknolojisi, heyecanla beklenen Ethereum 2.0 artmasınin ana özelliklerinden biridir. JPMorgan analisti, sharding aşamasının 2023’te başlayacağını belirtirken, Ethereum’un o zaman kadar pazar payını rakiplerine kaptıracağını düşünüyor. Araştırma notunda, önder altcoin projesinin piyasanın geri kalına yetişmek için “çok geç” kalacağı da altı çizildi.

Balina Selloff’unu Bilen Analist, Sepetindeki 7 Altcoin'i Duyurdu!

DefiLlama verilerine göre Ethereum’un DeFi piyasasındaki hakimiyeti geçtiğimiz yıl boyun kararlı bir biçimde küçüldü. Geçen seneın Ocak ayında DeFi sektörünün %97’den fazlasına hitap eden Ethereum Terra, Avalanche ve Binance Smart Chain gibi kuvvetli rakiplerinin git gide artan TVL oranında %63’e geriledi. Özellikle Solana ve Avalanche’nin kendi Blockchain’lerine dayanması, Panigirtzoglou için endişe verici görünüyor. Ayrıca, Ethereum ağı yüksek bi hayli yavaş işlemler ve yüksek gas ücretliyle mücadele ediyor. 2021 senesinde %396 değerlenen Ethereum, JPMorgan analiste göre rakipleri aracılığıyla ikinci plana atılıyor, bundan dolayı 2022’de bir düşüş eğilimi beklenebilir.

  • Ethereum fiyatı, ulaşan faiz oranı artışlarının ve Bitcoin hash oranındaki düşüşün tetiklediği daha kapsamlı bir piyasa düzeltmesi sebebiyle son 24 saat içinde %11.27 düştü. Yazım sırasında 3,387.55 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu