Gündem

Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı

Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı , ekonomi haberleri bölümümüzde Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı

Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı

Kardeş Eli Derneği 15.senesinde dünyanın her yerine yardımlarını ulaştırarak çalışmalarını sürdürüyor. Hem maddi hem manevi destek olma yolunda, geçtiğimiz 6 ay boyunca 17 ülkede binlerce birinin hayatına dokundu. Dernek, dünyanın her yerine yardımlarını ulaştırarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte.

Kardeşlerimize hem maddi hem manevi destek olmak yolunda, 17 ülke ’de 53.827 adet kurbanbağışı ile bir çok aileye kurban etini ulaştırdı. Susuzluk ile savaşan bölgelerde 1.334 adet su kuyusu açarak, kirli sulara bağlı hastalık ile savaşan bölge halkına temiz su imkânı sağlandı binlerce kişiyi temiz suya kavuşturdu.

İbadet olanaklarından mahrum kalan bölgelere 2.352 adet Kur’an-ı Kerim sevkiyatı, maddi olanakların yetersizliği nedeni ile ameliyat olamayan 626 kardeşimize, katarakt cerrahi operasyonu desteği sağladı. Yetim kardeşlerimizin üzerinden desteklerini eksik etmeyen dernek, 906 yetim sponsorluğu ile yüzleri güldürürken 25.211 adet yetime sofra kurarak yalnız olmadıklarını hatırlattı Kardeş Eli İnsani Yardım Derneği Genel Müdürü Uğur Erkoca ‘Yetim kalmış çocukların yüzlerinde ki tebessüm olabilmek adına maddi manevi ne gerekiyorsa yardımlarımızı ulaştırmaya devam edeceğiz.’ açıklamasında bulundu. Dernek bunun bunun yanında ‘Her Fidan Bir Orman’ sloganı ışığında ülkemizde yeşil alanların önemini vurgulamak yaşanılan yangınların nedeni ile tahrip olan ormanların yeniden ağaçlandırılması adına 15.486 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Siz de mağdur ve muhtaç insanlara yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 44 46 iletişim numiçinden yahut www.kardeseli.org.tr adresinden derneğe varabilirsiniz

 Kardeş Eli Derneği Son 6 Ay’da Milyonlarca Kişiye Ulaşan Verilerini Açıkladı  #1

 

 

Başa dön tuşu