Gündem

Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizisi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizisi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?, gündemdeki haberler bölümümüzde Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizisi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizisi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizisi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk gibi isimlerin başrolde olduğu Kardeşlerim dizisinin her bölümü büyük bir alakayla izleniyor. Dizinin yeni bölümünün bu hafta ATV ekranlarında yer alıp almayacağı seyirci aracılığıyla merakla araştırılıyor. Biz de haberimizin detay kısmında ‘Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizisi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?’ sorularının yanıtına yer verdik…

Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

KARDEŞLERİM BUGÜN NEDEN YOK 1 OCAK 2022 CUMARTESİ?

Yılbaşının gelmesinin ardından diziler genelde ara vermektedir. Bu nedenle Kardeşlerim dizisi 1 Ocak 2022 Cumartesi gününde ATV kanalında ekranlara gelmiyor. Dizinin olduğu saatte ATV’nin yayın akışına göre  Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi yayına girecek. 

Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

KARDEŞLERİM DİZİ BU HAFTA VAR MI, YOK MU? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN OYNUYOR?

Her hafta cumartesi günleri ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi son kez 34. bölümüyle seyirci karşısına çıkmıştı. Bir haftalık aranın ardından dizi yeni bölümüyle 8 Ocak 2021 Cumartesi akşamı yayına girecek. Bu hafta yılbaşı haftası olması dolayısı ile dizinin yeni bölümü ATV yayın akışında yer almıyor.

Kardeşlerim bugün neden yok 1 Ocak 2022 Cumartesi? Kardeşlerim dizi bu hafta var mı, yok mu? Yeni bölüm ne zaman oynuyor?

KARDEŞLERİM 34. BÖLÜM ÖZET

Nebahat’in durumu, Eren ve Atakul ailelerini yeniden yüz yüze getirirken, Tolga ile Cemile cephesinde mühim gelişmeler yaşanır. Okuldan sonra birlikte yeni bir işe girişen Ömer ve Mazlum, hiç beklenmedik bir durumun içine düşerlerken, Oğulcan’ı şoka uğratan çok sevindirici bir gelişme yaşanır. Asiye’nin çalışmaya gittiği evde ise Eren kardeşleri, kötü bir sürpriz beklemektedir.

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünya çapında artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara neden olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve bundan dolayı hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Yapım: NGM Media
Yapımcı: Nazlı Heptürk
Yönetmen: Serkan Birinci
Senaryo: Gül Abus Semerci

Oyuncular: Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Harika), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike)

Başa dön tuşu