Gündem

Katlanabilir Honor Magic V’nin tanıtım tarihi belli oldu

Katlanabilir Honor Magic V’nin tanıtım tarihi belirlendi , ekonomi haberleri bölümümüzde Katlanabilir Honor Magic V’nin tanıtım tarihi belirlendi başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Katlanabilir Honor Magic V’nin tanıtım tarihi belirlendi  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Katlanabilir Honor Magic V’nin tanıtım tarihi belirlendi

Katlanabilir Honor Magic V'nin tanıtım tarihi belli oldu

Ekran teknolojilerinin bir hayli gelişmesi ile birlikte karşımıza çıkan katlanabilir mobil cihazlara yenileri eklenmeye devam etmekte.

ABD’nin yaptırımları sebebiyle Huawei’den ayrılan ve değişik bir şirket durumuna gelen Honor, kazandığı başarılarla özellikle Çin’de Huawei’ye fark atmış durumda. Çinli şirket, bu başarısını katlanabilir mobil cihaz pazarında da sürdürmek istiyor.

HONOR MAGIC V 10 OCAK’TA GELİYOR

Honor, Snapdragon 8 Gen 1 ile güçlendirilmiş Honor Magic V’nin 10 Ocak’ta Çin’de düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağını açıkladı.

honor magic v

Honor Magic V, içe katlanabilir bir dizayna sahip olacak. Cihazın katlanır ekranının 8.03 inç, dış ekranının ise 6.45 inç büyüklüğünde olması bekleniyor.

Amiral gemisi özelliklere sahip yer alacağı gösterilen telefon, yaşanan bilgilere göre gücünü Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 8 Gen 1’den alacak.

2019 senesinde Honor CEO’su George Zhao, şirketin katlanabilir mobil cihaz pazarına girmek istediğini, fakat hedef kitlelerinin genç kullanıcılar olmasından dolayı pahalı bir mobil cihazu piyasaya sürmek istemediklerini söylemişti.

Bu nedenle Honor Magic V’nin nasıl bir fiyatla satışa çıkacağı bi hayli merak ediliyor. Telefon ile ilgiliki daha fazla bilgi, 10 Ocak’taki etkinlikte karşımıza çıkacak.

honor

Başa dön tuşu