Gündem

Kaybolan AirPods nasıl bulunur

Kaybolan AirPods nasıl bulunur , ekonomi haberleri bölümümüzde Kaybolan AirPods nasıl bulunur başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Kaybolan AirPods nasıl bulunur  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Kaybolan AirPods nasıl bulunur

Kaybolan AirPods nasıl bulunur

Apple’ın piyasaya sunduğu kablosuz kulaklık modeli AirPods, pahalı olmasına rağmen bi hayli iyi satış sayıları elde ediyordu.

Lakin son senelerda başta Samsung ve Xiaomi olmak üzere bir çok markanın kablosuz kulaklık pazarına girmesi, hem yarışı artırdı hem de daha düşük fiyatlı modellerin karşımıza çıkmasını sağladı.

Durum böyle olunca bir çok müşteri, artık AirPods modellerine eskisi kadar ilgi göstermiyor. Yine de bir AirPods kulaklığınız varsa ve kaybettiyseniz, üzülmenize hiç gerek yok.

KAYBOLAN AIRPODS NASIL BULUNUR

Tekini yahut ikisini birden kaybettiğiniz AirPods kulaklığı bulmak için ilk olarak iOS işletim sistemiyle çalışan bir cihaza gereksiniminiz olacak. Çünku yalnızca Apple’ın “Bul” uygulaması üzerinden yer tespiti yapılabiliyor.

1-Kaybolan AirPods, AirPods Pro yahut AirPods Max’i bulmak için iPhone’daki Bul uygulamasını açın ve Cihazlar bölümüne dokunun.

kaybolan airpods bulma

2-Bu bölümden, kaybolan cihazınızı seçmeniz gerekiyor. Kaybettiğiniz AirPods, 1. yahut 2. nesil ise bir yol tarifi düğmesi karşınıza çıkacak. Bu düğmeye dokunarak, cihazın harita üzerindeki bilinen son konumunu belirleyebilirsiniz.

airpods

3- Eğer AirPods Pro, AirPods Max yahut 3. nesil AirPods kaybettiyseniz iki farklı konum bulma seçeneğiniz var. Kulaklıklar, Bluetooth menzilinin dışındaysa; yine Bul uygulamasında bilinen son konumunu gözlemleyebilirsiniz.

Lakin kulaklık, Bluetooth menzilindeyse bu sefer “Bul” uygulaması, cihazın tam konumunu harita üzerinden size gösterecektir.

airpods

Başa dön tuşu