Kripto Haberleri

Kıdemli Analist, Altın Tahminini Duyurdu: Bu Seviyeler Kritik!

Kıdemli Analist, Altın Tahminini Duyurdu: Bu Seviyeler Kritik!, kripto para takipçileri için Kıdemli Analist, Altın Tahminini Duyurdu: Bu Seviyeler Kritik! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Kıdemli Analist, Altın Tahminini Duyurdu: Bu Seviyeler Kritik! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Kıdemli Analist, Altın Tahminini Duyurdu: Bu Seviyeler Kritik!

Altın, 2021’in son gününde mütevazı fiyat artışları görüyor. Altın fiyat aralıkları, Cuma günü erken saatlerde sakin tatil işlemlerinde mütevazı bir biçimde yükseldi. Comex altın vadeli fiyat aralıkları, Aralık 2020’nin son gününü 1.895.10 dolardan kapattıktan sonra, 2021 yılını 75 dolar civarında kayıpla kapattı. Bugün, Şubat altını en son 6.20 dolar artışla 1.820.20 dolardan kapandı. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

2 Uzmandan Bomba Tavsiyeler: Altın ve Bunlardan Alın!

Altın için kritik düzey

Küresel hisse senedi piyasaları, bir kısmı Yeni Yıl tatili sebebiyle kapalıyken, sessiz gecelik işlemlerle karıştı. New York günlük seansı başladığında ABD hisse senedi endeksleri biraz daha düşük açılışlara işaret ediyor. 2021’in bu son gününde daha düşük hacimli işlemler göze çarpıyor. ABD hükümeti bugün kapalı. Riskten kaçınma bu haftanın sonlarında keskin değil, fakat risk iştahı da değil. Bugün kilit “dış piyasalar” Nymex ham petrol fiyat aralıklarının zayıfladığını ve varil başına 76.25 dolar civarında işlem gördüğüne şahit oluyor. ABD doları endeksi bugün erken saatlerde sabit seyrediyor. Bunun yanı sıra, ABD Hazine 10 yıllık tahvilinin getirisi şu anda %1,51’i getiriyor. 2021 için, 10 yıllık getiri %0,6 arttı – sekiz yılın en büyük yıllık kazancı.

Altın Kâhini: Formül Basit, Bunu Yapın Zarar Etmeyin!

Teknik olarak, Şubat vadeli altın boğaları genelde kısa vadeli teknik avantaja sahip. Analiste Wyckoff’a göre, boğaların bir sonraki yukarı yönlü fiyat hedefi, 1.840,00 dolardan katı direncin üzerinde bir kapanış üretmek. Ayıların bir sonraki kısa vadeli aşağı yönlü fiyat hedefi, vadeli işlem fiyat aralıklarını 1.775,00 dolar düzeysindeki sağlam teknik desteğin altına itmek. İlk direnç 1.825,00 dolarda ve ardından 1.840,00 dolarda görülüyor. İlk destek 1.810.00 dolar ve ardından 1.800.00 dolar olarak görülüyor.

2 Analist: Altın Fiyatları, Bu Seviyelere Yelken Açtı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu