Kripto Haberleri

Kıdemli Analist Yorumladı: Altın Fiyatından Neler Beklenebilir?

Kıdemli Analist Yorumladı: Altın Fiyatından Neler Beklenebilir?, kripto para takipçileri için Kıdemli Analist Yorumladı: Altın Fiyatından Neler Beklenebilir? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Kıdemli Analist Yorumladı: Altın Fiyatından Neler Beklenebilir? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Kıdemli Analist Yorumladı: Altın Fiyatından Neler Beklenebilir?

Altın, kısa vadeli grafik duruşu iyileşirken hafifçe yükseldi. Altın fiyat aralıkları Salı günü öğlen saatleri civarında biraz daha yüksek, altın beş haftanın en yüksek düzeysini gördü. Değerli metal piyasası, yükseliş traderlarının kısa vadeli fiyat artışları üzerinde çalıştığını görüyor. Son zamanda ham petrol vadeli işlemlerindeki keskin kazanımlar da kıymetli metal piyasalarını destekliyor. Şubat altını en son 3.60 dolar artışla 1.812.40 dolardan işlem görüyordu. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Analist: Altın Fiyatı, 2022 ve 2023'te Bu Seviyelerde Olabilir!

Altın fiyat aralıkları için düzeyler

Küresel borsalar bir gecede genelde yükseldi. ABD hisse senedi endeksleri gün ortası yakınlarında karıştı ve rekor düzeylerinde yahut yakınında. Traderlar ve yatırımcılar, borsalar için yükseliş eğilimi gösteren ve güvenli liman metallerinde yukarı yönlü hareketi sınırlayan genel “riskli” tutumlar sergilemeye sürdürmekte. Korona virüsün Omicron tipi, diğer tiplerden daha az ciddi hastalık ürettiğini ispatlarken, virüsle savaşmak için yeni aşılar ve terapötikler ortaya çıkmakta. ABD Hastalık Kontrol Merkezi, virüse maruz kalanlar için karantina zamanını yarıya indirdi. Bugün kilit “dış piyasalar” Nymex ham petrol fiyat aralıklarının yükseldiğini ve şu anda varil başına 75.85 dolar civarında işlem görüyor. ABD doları endeksi hafif yükseldi. Bunun yanı sıra, ABD Hazine 10 yıllık tahvilinin getirisi şu anda% 1.472’yi getiriyor.

"Yükseliş Başladı" 3 Analist, Altın İçin Sıradakini Paylaştı!

Teknik olarak, Şubat vadeli altın vadeli boğaları genelde kısa vadeli teknik avantaja sahip ve kısa vadeli bir fiyat yükseliş trendi üzerinde çalışıyor. Boğaların bir sonraki yukarı yönlü fiyat hedefi, 1.840,00 dolardan katı direncin üzerinde bir kapanış üretmek. Ayıların bir sonraki kısa vadeli aşağı yönlü fiyat hedefi, vadeli işlem fiyat aralıklarını 1.775,00 dolar düzeysindeki sağlam teknik desteğin altına itmek. İlk direnç bugünün yükseği 1.821.60 dolarda ve ardından 1.825,00 dolarda görülüyor. İlk destek 1.800.00 dolarda ve ardından geçen haftanın en düşük düzeysi olan 1.785.00 dolarda görülüyor.  

"Baskı Artıyor" Analist, Altın Fiyatları Beklentilerini Açıkladı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu