Gündem

Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu…

Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu…, gündemdeki haberler bölümümüzde Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu… ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu…

Ülkemizde son haftalarda tesirini gösteren Omicron varyantı ile git gide artan vaka sayıları futbol camiasını da yakında zamandan etkiliyor. Takımların teknik kadrosu ve futbolcularında pozitif vaka sayıları artarken, futbol camiasında bulunan isimlerde de pozitif vakalar görülmeye başladı. Bu bağlamda yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığı ifade edilen Aziz Yıldırım’ın tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.

TWİTTER’DAN DUYURDU

Spor muhabiri Talha Arslan’ın Twitter hesabından açıkladığu haberde, “Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve hastanede müşahede altına alındığını üzülerek öğrendim. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu...

SAĞLIK DURUMU İYİ

70 yaşındaki Aziz Yıldırım’ın kronik bir rahatsızlığı olmadığı bilinirken yaşı sebebiyle tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun ise iyi olduğu bilgisi paylaşıldı. Bir süre gözlem altında kalacak Yıldırım, sağlık durumunda olumsuz bir gelişme yaşanmaması durumunda hastaneden ayrılarak karantina sürecini evinde geçirecek.

Koronavirüse yakalanan Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu...

Başa dön tuşu