Kripto Haberleri

Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü!

Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü!, kripto para takipçileri için Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin’e Çevirdi: Çok Güçlü!

FTX kripto para borsasının kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, Non Fungible Token’lerin (NFT) ve metaverse coin projelerinin kripto endüstrisindeki bir sonraki büyük şey olabileceğini dile getiriyor. Ünlü milyarderin paylaşımlarını Kriptosite.com okuyucuları için bir araya getirdik.

“Bu metaverse coin, metaverse’ün potansiyel bir ispatı”

Sam Bankman-Fried, Wolf Of All Streets podcast’inden Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda, NFT tabanlı çevrimiçi video oyunu Axie Infinity’nin (AXS) kripto metaverse alanının potansiyelinin bir ispatı olduğunu ifade ediyor:

Bence Axie Infinity, bunun ne kadar kuvvetli olabileceğinin ispatı. Çünkü bir çok açıdan gerçekten güçten değil, zayıflıktan geliyordu. Sanki kriptoveyahil olmadan önce benimsenmemiş gibi.

metaverse coin

FTX CEO’su, Axie Inifinity’nin play-to-earn özelliğinin oyunu çekici kılan ve katılımcıların sanal kedileri satın almasına, toplamasına, üretmesine ve satmasına izin veren eski bir Blockchain oyunu olan CryptoKitties’ten daha büyük bir başarıya sahip olduğunu belirtiyor:

Axie Inifinity’nin kripto yönünü yok edersanız, şuana dek yapılmış en ilgi çekici oyun gibi olmadığını söyleyebilirim. Umarım kimseyi gücendirmiyorum. Bir nevi video oyunu CryptoKitties gibiydi.

“Ve böylece temel olarak bununla başlıyorsunuz” diyen kripto milyarderi, başlamak için en heyecan verici yer olmadığını dile getiriyor ve fakat şu an itibariyle dolaşımdaki 6 milyar doların üzerinde olan AXS piyasa değerine gözleri üstüne topluyor:

Ve bence bu tıpkı sıfır sürüm gibiydi. Ve bence, eğer bir şey varsa, bu yalnızca süper zorlayıcı bir ispat.

metaverse coin

Sam Bankman-Fried, NFT’lerin git gide artan popülaritesine dikkat çekerken, video oyunları yapımcılarının artık dijital koleksiyonları kucakladığını dile getiriyor:

Onların (NFT’lerin) video oyunlarını gerçekten geliştirebileceğini düşünüyorum. Ve az önce, dünya çapındaki irili ufaklı her yayıncının en azından şu anda onu incelediğini göze çarpıyor. En azından NFT planlarının ne bulunacağını, metaverse planlarını, her neyse, hepsine değişik bir şey diyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu