Kripto Haberleri

Kripto Milyarderinden Altcoin, Web3 ve Metaverse Tahminleri!

Kripto Milyarderinden Altcoin, Web3 ve Metaverse Tahminleri!, kripto para takipçileri için Kripto Milyarderinden Altcoin, Web3 ve Metaverse Tahminleri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Kripto Milyarderinden Altcoin, Web3 ve Metaverse Tahminleri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Kripto Milyarderinden Altcoin, Web3 ve Metaverse Tahminleri!

2021, kripto para birimleri için harika bir yıl oldu, benimsenmesi tüm zamanların en yüksek düzeylere ulaştı ve bu sene Bitcoin ve çoğu altcoin fiyat yönünden rekor kırdı. Kripto para dünyasının en zengin ve etkili adamlarından birine göre 2022, ana akıma girme yılı olacak. Kripto para türev platformu FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), düzenlemelerin, ölçeklendirmenin ve hatta daha yüksek benimsemenin 2022’yi tanımlayacağına inanıyor.

FTX CEO’su, Bitcoin ve altcoin alanı için görüşlerini açıkladı

Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere Bankman-Fried, bir kripto para borsası ve türev platformu olan FTX’in CEO’su ve kurucusudur. FTX, son senelerda hızla büyüyerek dünyanın en büyük borsalarından biri halini aldı. Miami Heat’in kendi sahasının isim hakları için 135 milyon dolar ödemek gibi bir olay da dahil olmak üzere ikonik şirketler ve etkinliklerle bir dizi ortaklık aracılığıyla sektördeki en ünlü markalar içinde yer aldı. Alameda Research olarak anılan bir piyasa yapıcı firmayı da yöneten SBF, 2022 yaklaşırken bile kripto para birimi endüstrisinin şuana dekki ilerlemeyi takdir etmesi gerektiğine dikkat çekti.

Ünlü Milyarder: Bu Altcoin, Çöküşten Sağ Çıkanlardan Olacak!

Kripto para bunun bunun yanında havaleler, ödemeler, bir değer deposu olma, NFT’ler, sosyal platform, DeFi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli potansiyel kullanım durumlarına sahiptir. 2021’de endüstri, Polygon gibi katman 2 ağları gibi ölçeklendirme çözümlerinde de büyük bir büyüme kaydetti. Ayrıca alanın bol miktarda ilgi çektiğini de belirtmekte yarar var.  SBF, ölçeklendirme çözümü yönünden Polygon’un bunun yanında Solana’dan (SOL) da çok fazla bahsediyor ve bu ağın özellikle saniyede gerçekleştirdiği işlemin büyüklüğüne gözleri üstüne topluyor.

Kripto para alanında düzenleyici netliğe ulaşılabilecek mi?

 SBF, endüstrinin 2022’de büyümek için hala yeri olduğuna inanıyor ve 2022’de düzenlemelerin mühim bulunacağına gözleri üstüne topluyor. FTX CEO’suna göre bu düzenleyici netlik eksikliği, endüstrinin potansiyeline ulaşmasını zorlaştırdı. 2021’de kademeli olarak değişmesine rağmen, özellikle sektörün düzenlenmiş kurumsal oyuncuları çekme kabiliyetini etkiledi. SBF, geçtiğimiz yıl boyunca regülasyon yönünden uygun ürünler çıkardığını ve regülatörlerle çalışma yönünde adım atmaya çalıştıklarını açıkladı.  SBF’e göre buradaki en büyük şey, likiditenin ABD’ye, Avrupa’ya ve diğer yargı bölgelerine taşınmasına izin verirken mevcut düzenleyici boşlukları ele almanın yolları üzerinde işbirliği içinde çalışmaktır.

Son zamanların en gözde konularından birisi olan Web3 ile ilgili ise Bankman-Fried, Web3’ün iyi yerlere ulaşabileceğini ve geniş bir potansiyeli olduğunu, bu konuya yönelik talebin de artacağını düşünüyor.  Gelecek zamanlarda metaverse’ün de genişleyeceğini ve bir çok faaliyetin orada gerçekleşebileceğini düşünüyor. Şu anda Web3’ün ulaştığı nokta hususunda pek iyimser olmasa da yolculuğu hususunda iyimser olduğu belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu