Kripto Haberleri

Kripto Para Borsası Binance’den Fransız girişime maddi destek

Kripto Para Borsası Binance’den Fransız girişime maddi destek, kripto para haberleri bölümümüzde Kripto Para Borsası Binance’den Fransız girişime maddi destek başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Kripto Para Borsası Binance’den Fransız girişime maddi destek ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Kripto Para Borsası Binance’den Fransız girişime maddi destek

Kripto para borsası Binance, France FinTech ile birlikte bir girişime destek sağlayacak. Binance, Fransa’daki kripto para birimi ve Blockchain sektörünü desteklemek için France Fintech ile birlikte Objective Moon isimli girişime 113 milyon dolarlık finansman sağlayacağını açıkladı.

Kripto para borsası Binance’in bu desteği aracılığıyla Objective Moon isimli girişim, Binance’in Fransa’da Ar-Ge ofisi kurmasını sağlayacak. Bunun bunun yanında yeni başlayanlar ve eğitim programları için bir kuluçka programı üzerinde iş birliği de yapılacak.

Binance’in Fransız Genel Müdürü David Princay finansman ile alakalı olarak şu biçimde konuştu:

“Objective Moon’un amacı gerçekten bir ekosistem geliştirmek ve bir ekosistemi beslemek ve hızlandırmaktır. Bunu tek başınıza yapamazsınız” dedi.

Ayrıca Ar-Ge merkeziyle alakalı de konuşan Princay, “Yeteneği yakalayabilmemiz ve daha da büyümek için daha fazla yeteneğe sahip olmamız gerekiyor. Bir Ar-Ge merkezine sahip olmak, bir sonraki evrimimiz için gitmemiz gereken bir adım” şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu