Kripto Haberleri

Kripto para madencilik şirketinden 38 milyon dolarlık anlaşma

Kripto para madencilik şirketinden 38 milyon dolarlık anlaşma, kripto para haberleri bölümümüzde Kripto para madencilik şirketinden 38 milyon dolarlık anlaşma başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Kripto para madencilik şirketinden 38 milyon dolarlık anlaşma ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Kripto para madencilik şirketinden 38 milyon dolarlık anlaşma

Kripto para madencilik şirketinden 38 milyon dolarlık anlaşma
Kripto para madencilik şirketi Core Scientific, devam eden iflasının ortasında yeni planlar kovalıyor. Core Scientific, teminat olarak kullanılan hemen hemen 27.403 makineyi devrederek, 38,6 milyon dolarlık kredisini ödemek için NYDIG ile anlaşmaya vardı.

Şirket, Teksas’ın Güney Bölgesi için ABD İflas Mahkemesi’nden onay isteyerek bu kulelerin mevcut operasyonları ve önümüzdeki zamanlarda iş planları için artık gerekli olmadığı için anlaşmanın faydalı bulunacağını dile getirdi. Zor durumdaki Bitcoin madencilik şirketlerinden birisi olan Core Scientific bu süreden kurtulmak için kısa bir süre önce iflas başvurusunda bulunmuştu.

Kripto madencilik şirketi Core Scientific, konu ile alakalı olarak şu biçimde açıklama yaptı:

“NYDIG borcu, ASIC teminatının değerini aşıyor. ASIC teminatı, S19 XP Madencileri gibi daha yeni modellere kıyasla daha düşük hash oranlarına sahip eski madenci modellerinden oluşuyor”

Core Scientific borçları ile zor durumda. Kurtuluş için çare arayan şirket, elini rahatlatmak için kendi cihazlarını feda etmeyi tercih etti.

Google News Abone Ol Butonu

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.


:

Başa dön tuşu