Kripto Haberleri

Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Felaket Seviyelere Gidiyor!

Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Felaket Seviyelere Gidiyor!, kripto para takipçileri için Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Felaket Seviyelere Gidiyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Felaket Seviyelere Gidiyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Felaket Seviyelere Gidiyor!

Bitcoin’in Mayıs 2021’deki büyük düzeltmesini önceden bildiren bir kripto analisti, başka bir mühim çöküş için yapılması gereken bir tartışma olduğunu dile getiriyor. Dave the Wave olarak anılan Bitcoin analisti, önder kriptonun 25.000 dolara kadar bir düşüş yolunda olabileceğine dair bir dizi ikaz işareti veriyor. İşte ayrıntılar…

Analist Bitcoin çöküşünü 5 metrikle doğruluyor

Kriptosite.com olarak derlediğimiz, “Dave the Wave”nin tutan tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Bitcoin analisti şimdi, 25.000 dolara düşüşü beş farklı teknik ölçümle doğruluyor. Analist 25.000 dolar için şu argümanları paylaşıyor:

  • Gauss Kanalı’nı karşılama
  • 4 yıllık MA’yı karşılama (hareketli hemen hemen)
  • LGC’nin alt kanalını karşılama (logaritmik büyüme eğrileri)
  • Baş ve omuzlar için ölçülen hedef (kısa vadeli grafiklerde)
  • Ölçülen %50 gerçek geri izleme son parabolik artış.

Gauss kanalları, fiyat aralıkların tepelerini ve diplerini belirlemek için kullanılabilecek bir momentum indikatörüdür. Analiste göre, bir trendin tersine çevrilmesini belirlemek için kullanılan bir fiyat yapısı olan bir baş ve omuz formasyonu oynanırsa, 25.000 dolara düşüş de potansiyel bir hedef olacaktır. Analist, Bitcoin’in logaritmik büyüme eğrilerinin (LGC) en altında olduğu çeşitli zamanlara da göz atıyor. BTC uzun bir ayı piyasasına girerse, 2023 yılına kadar 28.000 dolar fiyatla bir dip bulamayabileceğini tahmin ediyor:

Yaklaşık 6 yılda LGC’nin *tabanındaki* değer: 2016 – 0.4000, 2019 – 4.000, 2022 – 21.000, 2023 – 28.000 dolar.

En son, analist, Bitcoin’in (BTC) Mayıs 2022’de altı haneli işaretin üzerine çıkmadan önce hemen hemen 28.000 dolara düştüğü başka bir senaryoyu değerlendiriyor:

Önümüzdeki yıl Mayıs ayında yeni ATH’lere bir çıkış ile olası fraktal. Bazılarının bunun yükseliş mi yoksa düşüş mü olduğu hususunda şaşıracağını söyleyebilirim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu