Gündem

Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle – Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle, gündemdeki haberler bölümümüzde Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle

ATV ekranlarında çarşamba günleri seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü merak ediliyor. Tekfurların Kayı Obası’na sızan gizli ajanı kim? Dizinin yeni bölümünü kaçırmadan izlemek isteyenler için haberimizin detay kısmında Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle linklerine yer verdik. İyi seyirler…

KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

‘Kuruluş Osman’ın 70’inci bölümünde Osman Bey’in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar gün geçtikçe büyüyen Osman Bey’i ve oğlu Orhan’ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret hususunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea’ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle

Bu yolculuğunda Osman Bey’e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan’ı Bala Hatun’a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun’u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir.Osman Bey’in ortadan kaldırılması ile dünyaya gelecek boşluğu Turgut Alp’in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini yükseltmek için Turgut Alp’le bir araya gelir.

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey’in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan’ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası’na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey’i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp’in buluşmasında neler yaşanacak?

KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman son bölüm izle

Başa dön tuşu