Kripto Haberleri

Kurumsal Yatırımcılar Sürpriz Yaptı: Bu Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

Kurumsal Yatırımcılar Sürpriz Yaptı: Bu Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!, kripto para takipçileri için Kurumsal Yatırımcılar Sürpriz Yaptı: Bu Altcoin’e Onmilyonlar Aktı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Kurumsal Yatırımcılar Sürpriz Yaptı: Bu Altcoin’e Onmilyonlar Aktı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Kurumsal Yatırımcılar Sürpriz Yaptı: Bu Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

Kurumsal yatırımcılar, sürpriz bir kararla değişik bir altcoin yatırımı ile kripto para birimi piyasalarına tahsis ettikleri sermaye miktarını değiştiriyorlar. CoinShares’e göre, kripto yatırım ürünleri kurumlardan art arda 12. haftadır giriş gördü.

CoinShares: Bu altcoin kurumsal yatırımcıların listesinde yükseldi

Görünüşe göre, Tron (TRX), altcoin listesinin tepesine yakın bir çevrede yükselerek geçen hafta 21,9 milyon dolarlık piyasa girişi kaydetti. Kripto yatırım şifrketina göre Ethereum, Solana (SOL), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve XRP de dikkate değer haftalık girişler kaydetti.

Dikkat: Bu 2 Altcoin, Kurumsal Devlerin Radarında!

Bu hafta yatırımcıların dikkatini çeken TRON, bu teknolojinin günlük kullanıma uygun olmasını sağlamayı amacında olan Blockchain tabanlı bir işletim sistemidir. Bitcoin saniyede altıya kadar ve Ethereum 25’e kadar işlem yapabilirken, TRON ağının 2.000 TPS kapasitesine sahip olduğunu iddia ediyor. Bu proje en iyi biçimde içerik paylaşımına ve eğlenceye odaklanan merkezi olmayan bir platform olarak tanımlanır ve bu amaçla en büyük kazanımlarından biri 2018’de dosya paylaşım hizmeti BitTorrent idi.

Genel olarak, TRON hedeflerini altı aşamaya ayırdı. Bunlar içinde basit dağıtılmış dosya paylaşımı sağlama, finansal ödüller yoluyla içerik oluşturmayı yönlendirme, içerik oluşturucuların kendi kişisel tokenlarını başlatmalarına izin verme ve oyun endüstrisini merkezden uzaklaştırma yer alıyor. TRON bunun bunun yanında DApp’ler oluşturmak için kullanılan en popüler Blockchain’lerden biridir. Yazım sırasında TRX, yüzde 4.21’li bir düşüş ile 0.1099 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu