Kripto Haberleri

Liste Şaşırtıyor: İşte Balinaların Trade Ettiği 10 Altcoin!

Liste Şaşırtıyor: İşte Balinaların Trade Ettiği 10 Altcoin!, kripto para takipçileri için Liste Şaşırtıyor: İşte Balinaların Trade Ettiği 10 Altcoin! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Liste Şaşırtıyor: İşte Balinaların Trade Ettiği 10 Altcoin! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Liste Şaşırtıyor: İşte Balinaların Trade Ettiği 10 Altcoin!

Piyasa genelinde hissedilen düzeltmenin ardından, uzun işlemlerin tasfiye edildiği bir satışla Bitcoin ve çoğu büyük hacimli altcoin projesinin fiyatı %10’a yakın değer kaybetti. En son WhaleStats verileri, hakim satış baskısı ortasında en fazla işlem yapılan 10 kripto para birimleri içinde Polygon (MATIC) ve Chainlink’in (LINK) olduğu gösteriyor. Gelin son balina aktivitelerine göz atalım.

Altcoin balinaları milyonluk alımları sürdürdü

Kriptosite.com olarak Ethereum balinalarının 21.718.997 dolar değerindeki 838.229 milyon LINK alımlarını aktarmıştık. Balina bu sürede sekiz devasa transfer gerçekleştirdi ve bunlardan altısı WhaleStats’ın izlediği en büyük 35.balina aracılığıyla yapıldı. Üçüncü en büyük Ethereum balinası da iki işlemi başka bir büyük işlemde 4.840.000 dolar değerinde 2.000.000 MATIC satın aldı. En son balina aktivitesi, WhaleStats’a göre 293. sırada bulunan Ethereum balinası aracılığıyla 2.951.199 dolar değerinde 1.239.999 MATIC ile kayıt edildi.

  • Şu anda, WhaleStats verilerine göre en popüler balina altcoin’i Chainlink (LINK). Uniswap en sıklıkla tutulan token ve Shiba Inu en büyük dolar pozisyonuna sahip.

Fiyat hareketlerine göz atalım

Chainlink, verimli bir 2021 geçirdi ve yeni yıla %41’lik kar oranıyla girdi. Ocak ayında 27.50 dolara temas ederek 2022’ye olumlu bir başlangıç yaptı. Düşüşler, merkez bankaları yahut hükümetlerin açıklamalarıyla güçlendi, bu sürede Polygon (MATIC), 2,02 dolara kadar geriledi. MATIC, 2021 ortalarında ATH düzeysi olan 2.92 doları kaydetti. Şu anda son düşüşe rağmen git gide artan bir kanalda işlem görmeye sürdürmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu