Kripto Haberleri

Mansur Yavaş Duyurdu: Ankara Metaverse’e Giriyor!

Mansur Yavaş Duyurdu: Ankara Metaverse’e Giriyor!, kripto para takipçileri için Mansur Yavaş Duyurdu: Ankara Metaverse’e Giriyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Mansur Yavaş Duyurdu: Ankara Metaverse’e Giriyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Mansur Yavaş Duyurdu: Ankara Metaverse’e Giriyor!

Geçen yılın son çeyreğinde AXS, MANA ve SAND gibi metaverse projeleri sahne aldı. Yeni yılda, kripto para birimlerini kapsayacak bir yası tasarısıyla başlıyor. En son gelişmelerde, Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş bir metaverse klibiyle gündeme geldi. İşte ayrıntılar…

Türkiye’ye metaverse duyurusu

Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş, 31 Aralık’ta yıl başı mesajı içeren aşağıdaki tweet’i paylaşımı yaptı. Klipte Mansur Yavaş’ın avatarı bir metaverse içinde yürüyor ve belediyenin Ankara’ya kazandırdıkları paylaşıyor. Topluluğun en fazla beğendiği bölümde Atakule ve Ankara siluetleri. Mansur, klipte, 2022’ye hazırlandıklarını da paylaşıyor.

Metaverse coin’lerde neler yaşandı?

Metaverse’ler Facebook’un “Meta” olarak yeniden markalaşacağını duyurmasının ardından ağırlık kazandı. Kriptosite.com olarak aktardığımız yatırımlar ve ortaklıklarlar sektörün büyümesine yardımcı olmaktadırken, ilk 50’deki örneklerden AXS ve SAND %10.000’ü aşan kazançlara ulaşıyor. Oyna-kazan NFT platformu Axie Infinity (AXS), metaverse patlamasının ilk haberlerini Haziran 2021’de verirken, yılık performansını %18.000’in üzerine ulaştırdı. The Sandbox (SAND) ise coin’lerin son çeyrek temsilcisiydi ve yılı %16.000 ile bitirdi. Web 3.0 projeleri de sanal dünyaların alt yapıları oluşturarak gelişimlerini sürdürüyor..

Web 3.0 coinleri hangileri?

Piyasanın en kuvvetli Web 3.0 coin’lerinden bazıları aşağıdaki listededir. Kriptosite.com olarak hazırladığımız detaylı Web 3.0 coin rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Chainlink (LINK)
  • Theta Network (THETA)
  • Filecoin (FIL)
  • The Graph (GRT)
  • Helium (HNT)
  • BitTorrent (BTT)
  • Stacks (STX)
  • Arweave (AR)
  • Siacoin (SC)
  • Audius (AUDIO)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu