Gündem

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı , ekonomi haberleri bölümümüzde Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı

Muğla’nın Marmaris beldesinde trafik denetimleri hız kesmeden devam etmekte.

Pandemi dönemi normal hayata dönme sürecinden bu yana gözde tatil merkezlerinde yaşanan trafik yoğunluğu sebebiyle kurallara uymayanlara cezalar yağıyor.

ŞEHİR İÇİ HIZ UYGULAMASI YAPTI

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil Şube personelleri bugün saat 16.00-17.00 saatleri içinde Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı üzerinde radar ile şehir içi hız uygulaması yaptı.

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı #1

12 ARACA 10 BİN LİRA CEZA

Radar denetimleri dışında motorlular için kask ve arabalar için emniyet kemeri uygulaması da yapan ekipler 1 saat içinde içlerinde atv, ticari taksi, dolmuş, kamyonet ve özel araçlar olan12 araca 10 bin lira ceza kestiler.

Yetkililerden edinilen bilgiye Marmaris Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği şehir içinde gerek sabit gerek hareket halinde denetimlerin 7/24 devam edeceği, özellikle geceleri eğlence mekanları çıkışlarında kontrollerin sıklaştırılacağı altı çizildi. Hız, gürültü ve kazaları önleme maksadıyla denetimlerin aralıksız olarak sürdürüleceği altı çizildi.

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı #2

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı #3

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı #4

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı #5

Marmaris’te trafik denetimleri arttırıldı #6

Başa dön tuşu