Gündem

Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya – Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?

Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya – Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?, gündemdeki haberler bölümümüzde Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya – Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya – Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya – Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?

UEFA Avrupa Ligi E grubunda savaşan Galatasaray, ilk maçında evinde İtalyan ekibi Lazio’yu ağırlamış ve karşılaşmayı 1-0 elde etmişti. İkinci maçına deplasmanda Marsilya karşısında çıkacak olan temsilcimizin bu maçını takip etmek isteyenler ise internette Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya – Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi? Sorularına yanıt arıyor. İşte yanıtlar…

MARSİLYA – GALATASARAY UEFA AVRUPA LİGİ MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı 30 Eylül 2021 Perşembe günün oynanacak. Karşılaşma saat 22.00’da ekranlara gelecek. Temsilcimizin gruptaki önderliğini korumak için sahaya çıkacağı bu zorlu müsabaka Marsilya’da, Velodrome Stadyumu’nda oynanacak.

MARSİLYA – GALATASARAY UEFA AVRUPA LİGİ MAÇI HANGİ KANALDA, ŞİFRELİ Mİ , ŞİFRESİZ Mİ?

Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı Exxen kanalından naklen yayına girecek. Futbolseverler bu karşılaşmayı şifreli olarak izleyebilecek.

Exxen şifreli olduğundan, kanalı izlemek için üyelik satın almanız gerekmektedir. Satın alma işleminin ardından maç saatinde karşılaşmayı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Marsilya - Galatasaray UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Marsilya - Galatasaray maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?

Başa dön tuşu