Gündem

Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle – TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle

Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle, gündemdeki haberler bölümümüzde Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizilerinden olan Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle TRT 1 seyircisi karşısına çıkıyor. Gülben’in atacağı radikal kararı merak edenler ve diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler haberimizin detay kısmında bulunan Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle linklerinden diziye ulaşabilir. İyi seyirler…

MASUMLAR APARTMANI 40. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | TRT 1 MASUMLAR APARTMANI 40. BÖLÜM CANLI İZLE 

Kardeşler, babalarını kaybetme korkusuyla sarsılırken öte yandan da Han’a ulaşamamanın çaresizliği içinde boğulurlar. Gülben ve Neriman hastanede endişeli bekleyişlerini sürdürirken evdeki Safiye’ye destek hiç beklemediği birinden gelir. Sonunda Han’a haber ulaşır fakat Han yine kendisinden beklenen tepkiyi vermez.

Neriman’ın okula kayıt yaptırmadığını bilen Rüya bu hususta da ipleri eline alır. Bir yandan da Han ve Anıl’a kendini kabul ettirmek için her yolu denemeye devam eder. Safiye başındaki sorunlarla ve korkularıyla boğuşurken gelen bir telefonla yeniden ayağa kalkar. Han’ın, bütün olanlardan sonra artık onları yalnız bırakmaveyayanamayıp döneceğine dair umudunu koruyan Gülben, onunla konuşmaya gittiğinde gerçeklerle yüzleşir ve radikal bir adım atar. Eve döndüğündeyse onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

MASUMLAR APARTMANI 40. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

 TRT 1 MASUMLAR APARTMANI 40. BÖLÜM CANLI İZLE

Masumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izleMasumlar Apartmanı 40. bölüm full, tek parça izle | TRT 1 Masumlar Apartmanı 40. bölüm canlı izle

Başa dön tuşu