Kripto Haberleri

Mesut Özil kendi kripto para birimini duyurdu

Mesut Özil kendi kripto para birimini açıkladı, kripto para haberleri bölümümüzde Mesut Özil kendi kripto para birimini açıkladı başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Mesut Özil kendi kripto para birimini açıkladı ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Mesut Özil kendi kripto para birimini açıkladı

Geride bıraktığımız Ekim ayında kendi kripto para birimini çıkaracağını duyuran ünlü futbolcu Mesut Özil, kripto parasının ismini açıklamadı. M10Streetwear adlı markası bulunan Mesut Özil’in kripto para biriminin adı M10 Token olarak bilgisi verildi.

Real Madrid, Arsenal gibi ileri gelen futbol kulüplerinde top koşturan Mesut Özil’den kripto para adımı geldi. Mesut Özil kripto para birimi için duyuruyu Twitter hesabı üzerinden yaptı. Mesut Özil cephesinden yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

“Yakında Geliyor. M10 Token ile tamamen yeni bir taraftar tecrübesine hazır olun”

twitterwidget{float:none !important;margin:0 auto !important;}

Mesut Özil’in taraftar token’ine özel Twitter, Instagram hesapları da kullanıma açıldı. Bu haberin yazıldığı sırada Mesut Özil’in fan token’ının Twitter hesabında 2.895 takipçisi yer alıyordu. Mesut Özil’in kripto para birimi için geniş bir şekilde açıklamaların ne zaman yapılacağı ise halen bilinmemekte.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu