Gündem

Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul’a

Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul’a , ekonomi haberleri bölümümüzde Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul’a başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul’a  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul’a

Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul'a

Geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan metaverse evrenlerinde sanal arsa satışları tüm hızıyla devam etmekte.

Metaverse evreninde sanal arsa satan OVR platformu, dünyanın her yerini sanal olarak satışa sunarken, Türkiye de büyük ilgi görüyor.

İSTANBUL’A YOĞUN İLGİ

NTV’nin aktardığına göre, Türkiye’de ortalama 20 binin üzerinde parsel sanal platformda satılırken, İstanbul 11 binden fazla alanın satılmasıyla en fazla ilgi gören şehir konumunda yer alıyor.

Bağcılar’da bir Metaverse parseli 135 TL iken, Ortaköy sahilinde bu sayılar 500 TL’ye kadar çıkıyor.

METAVERSE

İstanbul’un en işlek yerlerinin başında gelen İstiklal Caddesi’nin üzerindeki bütün parseller satılırken, caddenin ara sokaklarında satılmayan alanlar 12 OVR (Yaklaşık 400 TL) fiyatla alıcı buluyor.

İstanbul’da modanın nabzının tutulduğu yer olan Nişantaşı’nda cadde ve sokakların büyük bir bölümü satılırken boş olan parseller 8 OVR (ortalama 250 TL) bedelle satılıyor.

SAHİLLERE YOĞUN İLGİ

İstanbul’da boğaz hattı boyunca mühim cadde ve sokakların hemen hemen tamamı satılırken, ana arterlerin yakınlarındaki alanlar 8 OVR (250 TL) bedelle satılıyor.

Metaverse evreninde sanal arsa satışı: En çok ilgi İstanbul a #2

İstanbul’da satılan sanal arsaların büyük bir bölümünün Avrupa Yakası’nda olduğu görülürken, Anadolu yakası’nda Kadıköy ve Üsküdar en fazla ilgi gören lokasyonlar oldu.

OVR COİN İLE ALINIYOR

Sanal arsa satışı gerçekleştiren platform satışı kendi coini ile gerçekleştirirken, arsalar sanal cüzdana gönderilecek OVR coini veya platforma sanal cüzdanla bağlanılarak yapılan ödeme ile alınabiliyor.

OVR

Başa dön tuşu