Gündem

Meteoroloji uyardı: Gelecek hafta 5 gün yağış bekleniyor

Meteoroloji uyardı: Gelecek hafta 5 gün yağış bekleniyor, gündemdeki haberler bölümümüzde Meteoroloji uyardı: Gelecek hafta 5 gün yağış bekleniyor konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Meteoroloji uyardı: Gelecek hafta 5 gün yağış bekleniyor ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Meteoroloji uyardı: Gelecek hafta 5 gün yağış bekleniyor

Gelecek hafta 28 Eylül – 2 Ekim tarihleri arası için Meteoroloji Genel Müdürlüğü yağış ikazsı verdi. İstanbul dahil olmak üzere bir çok şehirde etkisi hissedilecek olan yağışlarla birlikte sıcaklıkların batı, iç ve güney kesimlerde mevsim normalleri düzeyinde olması bekleniyor.

YAĞIŞLAR BEŞ GÜN SÜRECEK

Resmi site üzerinden bilgilendirmede bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü paylaşımı yaptığı orta ve uzun vadeli hava durumu tahmin raporunda 28.09.2021-02.10.2021 tarihleri aralığında İstanbul dahil olmak üzere bir çok sayıda ilin yağışlı havanın etkisi altında bulunacağı açıkladı.

Meteoroloji uyardı: Gelecek hafta 5 gün yağış bekleniyor

Yurt genelinde bir müddettir mevsim normalleri altında seyreden sıcaklıkların gelecek hafta normal seyrine döneceği belirtiliyor. Yağış beklenen bölgeler; Karadeniz, Marmara, Akdeniz ve İç Anadolu’nun belirli bölgeleri.

Başa dön tuşu