Gündem

Milli futbolcu Burak Yılmaz da koronavirüse yakalananlar kervanına katıldı!

Milli futbolcu Burak Yılmaz da koronavirüse yakalananlar kervanına katıldı!, gündemdeki haberler bölümümüzde Milli futbolcu Burak Yılmaz da koronavirüse yakalananlar kervanına katıldı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Milli futbolcu Burak Yılmaz da koronavirüse yakalananlar kervanına katıldı! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Milli futbolcu Burak Yılmaz da koronavirüse yakalananlar kervanına katıldı!

Fransa Ligi personellerinden Lille’de top koşturan milli futbolcu Burak Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı hikaye paylaşımıyla koronavirüse yakayı ele verdiğını açıkladı.

Yıldız futbolcu yaptığı paylaşımda siyah arka planın üzerine “Pozitif (+)” yazarak yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

0x0-son-dakika-burak-yilmaz-koronaviruse-yakalandi-1641556708565.jpg

BAŞARILI PERFORMANS GÖSTERDİ

Fransa’nın Ligue 1’e ismini duyuran Burak Yılmaz, Lille’de gösterdiği performansla takımın bi hayli beğeni alan isimlerinden biri oldu. Yıldız futbolcu geçtiğimiz sezon takımıyla birlikte şampiyonluk kupasında uzanırken, Şampiyonlar Ligi’nde de mücadele etmişti.

Deneyimli golcü bu sezon takımıyla toplam 24 karşılaşmaya çıktı. Bu karşılaşmalarda 2’si Şampiyonlar Ligi’nde olmak üzere 6 gole imza atan milli futbolcu 5 de asist yaptı.

61bcb42866a97cdeafad4694.jpg

Başa dön tuşu