Kripto Haberleri

Milyonluk Aboneli Analist, Bu 3 Altcoin’de Büyük Çıkış Bekliyor!

Milyonluk Aboneli Analist, Bu 3 Altcoin’de Büyük Çıkış Bekliyor!, kripto para takipçileri için Milyonluk Aboneli Analist, Bu 3 Altcoin’de Büyük Çıkış Bekliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Milyonluk Aboneli Analist, Bu 3 Altcoin’de Büyük Çıkış Bekliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Milyonluk Aboneli Analist, Bu 3 Altcoin’de Büyük Çıkış Bekliyor!

Milyonluk aboneli YouTube kanalı Altcoin Daily analistleri, büyük patlamalara hazırlanan 3 düşük maliyetli Cardano tabanlı altcoin projesini paylaşımı yaptı. Bizde, Kriptosite.com olarak analistlerin listesini detaylandırdık. Cardano ekosistemini keşfediyoruz…

Merkezsiz stablecoin platformu: Ardana (DANA)

Ardana, Cardano’ya herhangi bir ekonomiyi başlatmak ve sürdürmek için gerekli DeFi ilkellerini getirecek, merkezsiz bir stablecoin platformudur. Yerel token’i DANA ile Blockchain üzerinde varlık destekli bir stablecoin ve DEX sunuyor. Analistlere göre proje, cFund, Morningstar Ventures, Mechanism Capital, Kronos Research, FMFW, MGNR, Selini Capital, Skynet Trading ile birlikte Three Arrows Capital ve Ascensive Assets’i içeren stratejik finansmanda 10 milyon dolar topladı. Ardana bunun bunun yanında iki mühim ürün geliştiriyor:

Ardanadan iki mühim haber: dUSD adında bir stablecoin ve Danaswap adında merkezi olmayan bir borsa geliyor.

5 Uzman, Bu Altcoin'e Gözleri Çevirdi: Uyanıyor, Muhteşem!

Ek olarak analistler, stablecoin’in, kullanıcıların ADA gibi Cardano ekosistem token’lerine karşı kredi almalarını sağlayacağını da açıklıyor. Bunun yanı sıra DEX, kullanıcıların token ticareti yapmasına, dUSD mevduatlarından faiz kazanmasına ve likidite sağlamak maksadıyla Ardana’nın yerel DANA token’inde ödüller kazanmasına izin verecek.

Altcoin verimliliği: ADALend (ADAL)

ADALend (ADAL), merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) aracılığıyla yönetilen, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir borç verme protokolüdür. Protokol, biriken kripto paraların birden fazla kredi havuzunu finanse etmesini sağlayarak kripto paraların sermaye verimliliğini arttırmayı amaçlar. Ayrıca, geleneksel finans sektörüne uygulanabilir bir alternatif olarak DeFi potansiyelini görülmektedirmak için Cardano Blockchain kullanacak.

Usta Analist: Bu Altcoin, Piyasadaki En Güçlü Kripto Para!

Analistler Adalend’in geçen ayın başlarında aşırı talep edilen bir tohum turuna sahip olduğunu vurguluyor; Özel satış turu hızla tükenirken, bir çok yatırımcı özel satıştaki yerlerini garanti altına almak için acele ediyor.

Cardano tabanlı DEX: SundaeSwap (SUNDAE)

SundaeSwap, Cardano Blockchain üzerine inşa edilmiş yeni bir DEX’tir. Uniswap’a benzer biçimde SundaeSwap, Cardano’da önder DEX olmayı amacında olan bir Otomatik Piyasa Yapıcısıdır (AMM). Yani, Uniswap Ethereum için ne ise, SundaeSwap Cardano için odur. Analistler proje ile ilgili şunları ön plana çıkartıyor:

Bu DEX, Cardano ekosistemine gelen fazla umut verici bir proje. Bu projenin halen yayınlanmamış olduğunu düşünürsek, sosyal platformda epey bir takipçi kitlesi edindiler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu