Kripto Haberleri

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Hamle Yapabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Hamle Yapabilir!, kripto para takipçileri için Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Hamle Yapabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Hamle Yapabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Hamle Yapabilir!

1.18 milyonluk abonesi olan Altcoin Daily isimli bir Youtube kanalına göre 6 altcoin, 2022’de büyük bir ivme kazanarak dev hamleler yapmaya hazırlanıyor. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altcoin Daily’nin işaret ettiği coin’ler

Altcoin Daily’nin dikkat çektiği ilk altcoin, Solana (SOL) oldu. Solana’nın Phantom cüzdanı, dokuz ayda aylık 1.8 milyondan fazla aktif kullanıcı büyümesiyle en popüler sıcak cüzdanlarıdır. Phantom stake’i, Nisan 2021’de beta testinden geçiyordu ve Temmuz’daki 40.000 kullanıcıdan Aralık’ta 1.8 milyon kullanıcıya %4400 artış gördü. İkinci olarak Polkadot (DOT)’a dikkat çekiliyor. Geçen sene Polkadot, çoklu zincirinin son lansman aşaması olan Parachain’leri piyasaya sürmeye başladı.. Analiste göre yüz binlerce destekçisi olması sebebiyle DOT, 2022’de büyük bir ralliye hazırlanıyor.

Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor!

Üçüncü sırada, Cardano (ADA) yer alıyor. 2021’deki toplam geliştirme aktivitesinde Cardano listenin başında yer alıyor. Cardano’nun ekosistemi büyük bir hızla büyüyor. Bahsedilen bir diğer coin, Polygon (MATIC) oldu. 2021’de 100 milyondan fazla cüzdan, 3.000’den fazla uygulama, bir milyardan fazla işlem gibi büyük kilometre taşlarını gerçekleştiren Polygon, D&G, NFL, Macy’s gibi büyük markalar ile çok şey başardı.

Beşinci sırada, Chainlink (LINK) yer alıyor. Analiste göre 75 milyarın üzerinde toplam kilitli değeri, 1.000’in üzerinde yıl sonu entegrasyonu ve çok daha yükseksı için üstel bir büyümeye sahiptir. 2022’de Chainlink için CCIP’nin piyasaya sürülmesi, link staking’in faaliyete geçmesi ve işletmeler için soyutlama katmanı olmak üzere üç büyük girişimi var. Listedeki son coin Aave (AAVE) oldu. Aave topluluğu, işlem ücreti olmaksızın oylamayı etkinleştirmek ve ağdaki kullanıcılar için yönetişimi kapsayıcı hale getirmek için çalışıyor. Analiste göre bu, gelecek yıl Aave için büyük bir ivme.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu