Kripto Haberleri

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin!, kripto para takipçileri için Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin!

Popüler kripto kanalı Coin Bureau, Algorand (ALGO) ve bu altcoin projesinin potansiyel fiyat hareketi ile ilgili detaylı bilgileri aboneleriyle paylaşıyor. Biz de Kriptosite.com olarak siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Altcoin projesine gelen bakış

Algorand, merkezi olmayan, izinsiz halka açık Blockchain aracılığıyla sınırsız bir ekonomi yaratmayı amacında olan bir Blockchain platformu. Algorand bunun bunun yanında, Blockchain teknolojisindeki en büyük zorluklardan birini üstleniyor. Kripto analisti, ademi merkeziyetçilikten ödün vermeden hem bi hayli hızlı hem de ölçeklenebilir bir platformun nasıl oluşturulabileceğini anlatıyor:

Başka bir deyişle, Algorand herkesin katılmasına ve başarılı olmasına izin veren bir Blockchain ekosistemi istiyor. Platform, basitlik, anlık işlemler, doğrudan kullanım ve benimseme ve performans temel ilkeleriyle inşa ediliyor.

Ayrıca analist, Algorand’ın bunun yanı sıra alandaki en iyi finanse edilen altcoin projelerinden biri olduğunu vurguluyor ve kendi topluluğu içinde hemen hemen 130 milyon dolar topladığını belirtiyor. Bu yılın başlarında, ağ 10 milyondan fazla Algorand Cüzdan adresine ve Algorand üzerinde inşa edilen 500’den fazla projeye ulaştı.

Kripto analisti, ALGO ağır ağır 2,3 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor

Algorand, Haziran 2019’da bir Hollanda Müzayede ICO’su düzenledi ve her biri 2,40 dolardan 25 milyon token satarak 60 milyon doların üzerinde para topladı. ICO tarihi, Algorand ana ağının lansmanı ile aynı zamana denk geldi. Kripto analisti şu değerlendirmeyi yapıyor:

Algorand’ın dediği gibi, her seferinde aynı Hollanda Müzayede sistemini tercih ederek, yılda 600 milyon token açık artırmaya çıkaracaklar gibi. Bu yalnızca başlangıç. Toplam token arzı 10 milyar ALGO olacak.

Altcoin

Fiyat hareketi yönünden analist, ALGO’nun fiyatını tüm zamanların en yüksek düzeysi olan 2,50’ye yükseltmeyi başardığını ve bu da ICO fiyatı olan 2,40’ın biraz üzerinde olduğunu dile getiriyor. Bunun yanında, ALGO o zamandan beri keskin bir düzeltme gördü. Analiste göre, bunun nedeni yalnızca kripto piyasasının geri kalanının çökmesi değil, bunun yanı sıra erken yatırımcılara verilen hızlandırılmış hakediş programının yeniden vitese geçmesi. Analist şu konuları belirtiyor:

ALGO’larını aktif olarak satan ilk destekçiler de değil. Algorand Vakfı, operasyonları ve ekosistem genişlemesini finanse etmek için ALGO kripto paralarını aktif olarak satıyor.

Bu yazı yazılırken, ALGO son 24 saatte %1,76 artışla 1,75 dolardan işlem görüyordu. Önümüzdeki iki ay içinde, kripto analisti, ALGO’nun Algorand satış planları aracılığıyla geri çekilmeden önce ağır ağır 2,3 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor.

Altcoin
ALGO 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu