Kripto Haberleri

Milyonluk Aboneli Analist: Bu NFT Coin’ine Bakın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu NFT Coin’ine Bakın!, kripto para takipçileri için Milyonluk Aboneli Analist: Bu NFT Coin’ine Bakın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Milyonluk Aboneli Analist: Bu NFT Coin’ine Bakın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Milyonluk Aboneli Analist: Bu NFT Coin’ine Bakın!

 NFT’ler harikadır, fakat gas fiyatları kesinlikle değildir. Peki ya bu problemi çözebilecek, özellikle NFT‘ler için oluşturulmuş bir katman 2 protokolü varsa? Bir tane var ve bu NFT coin projesine Immutable X (IMX) deniyor. Kriptosite.com olarak Immutable X’e genel bir bakış paylaşmak istedik.

Uzmanlar, 5 Web 3.0 Coin Projesini Açıkladı!

Bu NFT coin projesi gözleri üstüne topluyor

Immutable X, Ethereum üzerindeki NFT’ler için ilk ZK rollup tabanlı katman 2 ölçeklendirme çözümü. NFT’leri basarken ve işlem yaparken, traderların Ethereum ağında yaşadığı yüksek gas fiyatları ve ölçeklenebilirlik poblemlerina bir çözümdür. Immutable X, NFT’ye özgü değişim ve ispatlama mantığını Starkware aracılığıyla geliştirilen StarkX adlı sofistike bir toplama teknolojisiyle birleştiren yeni bir katman 2 ölçekleme çözümü uyguladı. Immutable X üzerinde nft işlemi yapmak isteyen kullanıcılar, STARK anahtar çifti adı verilen özel bir anahtar çiftine ihtiyaç duyacaktır. Immutable X, herhangi bir Ethereum cüzdanı ile Immutable X protokolü içinde ortam görevi görmek için LINK adlı güvenilir bir katman geliştirdi.

Fiyatı 1 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin İle Tanışın!

Immutable X, kullanıcılara protokol likiditesini geliştirmek için paylaşılan bir küresel sipariş defteri sağlar. Bu, Immutable X üzerine kurulu NFT pazaryerlerinin, temeldeki likiditenin sürekli olarak miktarlarına erişmesine olanak tanır. Immutable X, kendi şirket içi NFT pazarını geliştirdiği de göze çarpıyor. Kullanıcılar, saklama riski olmadan NFT’leri satın alabilir ve tutabilir. Bunun yanı sıra OpenSea, Immutable X’i NFT pazarına entegre edeceğini açıkladı. Coinbase Ventures, Immutable X’e büyük yatırım yaptı ve bu kaçınılmaz olarak Coinbase’i kendi NFT ekosisteminin genişletilmesi için Immutable X’in ölçeklenebilirlik detaylarını dahil etmek ve kullanmak isteyebileceği manasına geliyor. IMX ücretlendirme ve merkezi olmayan yönetişim için kullanılıyor. Kullanıcıların Immutable X NFT pazarında işlem yapmak için IMX tokenlerini tutmaları teknik olarak gerekli değil. IMX tokeni, ekosistemin merkezi olmayan yönetişim oylama yapısına bir giriş bileti görevi görür.

Uzman, 2022 İçin 3 NFT Coin'i Belirledi: Zirveleri Görebilirler!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu