Ekonomi Haberleri

Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem

Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem , ekonomi haberleri bölümümüzde Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem

Muş'ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem

Muş’ta kış sert geçiyor. Eksi 15 derecelere inen hava sıcaklıkları vatandaşları zorluyor. Onlar da çok soğuk olduğunda naylon ve branda yöntemi uygulayarak hem yakıttan tasarruf ediyor hem de araçlarını soğuktan korumaya çalışıyorlar.

MUŞ’TA HAVA SICAKLIĞI 15 DERECENİN ALTINDA

Hava sıcaklığının sıfırın altında 15 dereceye kadar düştüğü Muş’ta bazı vatandaşlar, evlerinin kapı, balkon ve pencere ve araçlarının üstünü naylon ve branda kaplayarak soğuktan korunuyor.

NAYLON VE BRANDALI ÖNLEM

Muş’ta kışın soğuk havadan dolayı evlerini ve araçlarını ısıtmakta sıkıntı yaşayan vatandaşlar, naylon ve brandayla önlem almaya çalışıyor.

Muş ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem #1

“MUŞ’TE KIŞ SERT GEÇİYOR”

Kente kış mevsiminin çok sert geçtiğini söyleyen Vatandaşlar, çok soğuk olduğunda naylon ve branda yöntemi uyguladıklarını hem yakıttan tasarruf ettiklerini hem de araçlarını soğuktan korumaya çalıştıklarını dile getirdiler.

Başa dön tuşu