Kripto Haberleri

Müthiş Kazanç: İşte SHIB, DOGE ve SOL’da 1.000 Doların Şimdiki Değeri!

Müthiş Kazanç: İşte SHIB, DOGE ve SOL’da 1.000 Doların Şimdiki Değeri!, kripto para takipçileri için Müthiş Kazanç: İşte SHIB, DOGE ve SOL’da 1.000 Doların Şimdiki Değeri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Müthiş Kazanç: İşte SHIB, DOGE ve SOL’da 1.000 Doların Şimdiki Değeri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Müthiş Kazanç: İşte SHIB, DOGE ve SOL’da 1.000 Doların Şimdiki Değeri!

Kripto para piyasası, arada bir bir trader’in lehine, arada bir de ona karşı oynayabilen yüksek dalgalarıyla ünlüdür. Lakin geçtiğimiz yıl, Shiba gibi ufak altcoin’ler ve Solana gibi umut verici projeler için muazzam derecede yüksek yatırım getirileri görüldü. İşte SHIB, DOGE ve SOL’e ayrılan 1.000 doların şimdiki değeri…

Shiba Inu (SHIB): 756 milyon dolar

Shiba, 29 Ekim’de ulaştığı zirvede %1.000 fiyat artışı sebebiyle Ekim ayında yılın gözde kripto para birimiydi. Watcher Guru verilerine göre, “köpek temalı kripto para birimine” yatırılan 1.000 dolar, şu anda akıllara durgunluk veren 756 milyon dolara denk geliyor. CoinGecko verilerine göre de SHIB’nin bir yıl önceki fiyatı 0,000000000072 dolar civarında olduğu için, 1 dolarlık bir yatırımın bile hemen hemen bir milyon dolar getiri sağladığını görebiliriz. Lakin, gerçekçi olmak gerekirse, geçen seneın Ekim ayından bu yana gerçekten SHIB holder’i birkaç kişi var.

SHIB de Var: Sosyal Medya Patlaması Yaşayan 5 Coin Açıklandı!

Dogecoin (DOGE): 92.000 dolar

Shiba’nın ilham kaynağı ve onun en büyük rakibi, Aralık 2013’ten beri piyasada ve farklı sonuçlarla sayısız boğa ve ayı döngüsü yaşayan bir kripto para birimi endüstrisi klasiği. Verilere göre birisi bir yıl önce Dogecoin’e (DOGE) yalnızca 1.000 dolar yatırmış olsaydı, şimdi 92.000 dolardan fazla değere sahip olacaktı ki bu SHIB’nin performansına bile yakın olmasa da hisse senedi alım satım getirilerine kıyasla bi hayli etkileyici.

SHIB, DOGE ve SOL'da 1.000 Doların Şimdiki Değeri!

Solana (SOL): 130.000 dolar

Meme coin’ler genelde yalnızca topluluk ve sosyal hassaslık aracılığıyla yönlendirilir, fakat Solana örneğinde, teknoloji, kullanım durumları ve uygun temel büyüme, yıllık %13.600 yatırım getirisinin temel nedenleridir. Sadece bir yıl önce Solana’ya yatırılan toplam 1.000 dolar, şimdi hemen hemen 130.000 dolar değerinde ve 7 Kasım’da ulaşılan SOL ATH’sinde daha da fazlaydı. Kriptosite.com olarak aktardığımız, milyarderlerin altcoin seçimlerine dair bir diğer enteresan makaleye buradan inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu