Kripto Haberleri

Nam Salan Analist, Çantasındaki 7 Altcoin’i Açıkladı!

Nam Salan Analist, Çantasındaki 7 Altcoin’i Açıkladı!, kripto para takipçileri için Nam Salan Analist, Çantasındaki 7 Altcoin’i Açıkladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Nam Salan Analist, Çantasındaki 7 Altcoin’i Açıkladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Nam Salan Analist, Çantasındaki 7 Altcoin’i Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve traderı, 2021’i kapatırken, radarında bir altcoin olduğunu iddia ederek kripto portföyünü açıklıyor. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Analist, elinde hangi altcoin projelerini tutuyor?

The Crypto Dog,Bitcoin (BTC)’in dışında Near (NEAR) ve Fantom (FTM) gibi layer 1 altcoin’lerini tuttuğunu dile getiriyor. Aynı zamanda Sushi (SUSHI) yatırımı olduğunu da ekliyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

BTC’de long pozisyon (daha az işlem > daha fazla kar), DUSK (yatırım, ticaret değil), NEAR (hiç satmadım), FTM (Noel armağansi olarak aldım, hala tutuyorum). SUSHI, kuvvetli bir performans sergiliyor. Keşke büyük bir çantam olsaydı ama hepsini yakalayamazsın.

Kripto Milyarderinden Altcoin, Web3 ve Metaverse Tahminleri!

Yatırımcının radarındaki diğer altcoin’ler, Polygon (MATIC) ve Terra (LUNA) oldu. Crypto Dog bunun bunun yanında, akıllı anlaşmalerin gizliliğini korumak için sıfır bilgi (ZK) teknolojisini kullanan bir altcoin’e özellikle daha fazla yatırım yaptığını dile getiriyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

DUSK tüm zamanların yeni rekorlarını kırıyor. ZK sezonu gerçekten başlıyor… Evet, DUSK’a bu kadar ağırlık vermemin en büyük nedeni, DUSK çok ufak olmasına rağmen MINA’nın sahip olduğu değerlemeydi. Özünde, DUSK teknolojisi > MINA. MINA piyasa değeri hala DUSK’tan 4,7 kat daha yüksek. Hangisini tutmayı tercih edeceğimi biliyorum.

Dusk Network (DUSK), finansal uygulamalar için uygun, gizlilik odaklı bir Blockchain’dir ve kuruluşların gizliliği koruyan akıllı anlaşmalerle yönetilen tokenlar yayınlamasına olanak tanır. Şu anda DUSK, 302.84 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.76 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu