Kripto Haberleri

Nam Salan Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu!

Nam Salan Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için Nam Salan Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Nam Salan Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Nam Salan Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu!

Tahminleriyle nam salan kripto analisti Michaël van de Poppe, 2021’de patlayıcı bir büyüme yaşadıktan sonra Ethereum rakibi Solana’nın (SOL) ne kadar yükseğe çıkabileceğini planlıyor. Analiste göre kripto paralar 10-15 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşabilirse, altcoin SOL fiyatı potansiyel olarak 595 doları hedefleyecek. İşte teknik düzeyler…

Van de Poppe, ralli tahminlerini paylaşıyor

Yakın tarihli bir strateji oturumunda Van de Poppe, Katman-1 akıllı anlaşma platformu Solana’nın (SOL) Ethereum platformunun yüksek işlem maliyetleri ve ölçeklenebilirlik poblemleri gibi bazı sınırlamalarından yararlandığını dile getirdi. Kripto stratejisti, genel kripto piyasalarının 2022’ye doğru yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor ve Solana 193 dolar bölgesinin üzerine başarılı bir biçimde geçebilirse, analiste göre altcoin önceki ATH düzeylerini geride bırakabilir. Poppe devamı için iddia tahminlerini paylaşıyor:

Kişisel olarak izlediğim iki düzey 410 dolar ve 650 dolar. Lakin, Bitcoin’in büyük bir çıkış yapacağı ve tüm kripto para piyasa değerinin büyük bir çıkış yapacağı kapsamlı bir boğa piyasası hayal edin. Bu koşuyu yaptığımız, Solana için aşırı bir büyük bir ralli görüyor olabiliriz, daha yüksek fiyatlara götürebilir. 1.000 yahut 1.500 dolara bile ulaşabiliriz ve burası boğanın sonu demektedir.

Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin Projesini Duyurdu!
  • Yazım sırasında, Solana gün için %5.05 düşüşle 190.97 dolara geriledi. Beşinci sıradaki kripto para birimi bu sene balistik yükseldi ve mevcut fiyatına düzeltme yapmadan önce 1.52 dolardan Kasım ayının en yüksek düzeysi 258.63 dolara çıktı.

Analist, altcoin Solana’daki hedefleri için piyasa genelinden 5x bekliyor

Kriptosite.com olarak analizlerini aktardığımız Van de Poppe, SOL fiyatı için yukarı yönlü tahminini 600 dolar olarak paylaşsa da, SOL 1.000 dolara ulaşmadan önce altcoin piyasasının 5 kata ulaşması gerektiğini dile getiriyor. Grafik gurusu, kripto piyasası büyümeye devam ederse, Solana’nın Bitcoin’e (BTC) karşı 3 kat daha yapamaması için hiçbir neden olmadığını düşünüyor. Analist, SOL/BTC ticaret çiftiyle alakalı olarak şunları dile getiriyor:

Bir fiyat tahminine baktığımda, eğer piyasa kendini 10 ila 15 trilyon dolara genişletecekse, Solana’da bir 5 kat daha fazla normal olmalı, çünkü bu yalnızca tüm piyasasının hemen hemensı. Lakin bir Fibonacci düzeylerine bakıyorsak, kendimizi 0,0071 BTC’ye (352,62 dolar) yahut potansiyel olarak 0,012 BTC’ye (595,97 dolar) doğru koştuğumuzu görebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu