Gündem

Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım’da Atatürk’ü hedef aldı!

Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım’da Atatürk’ü hedef aldı!, gündemdeki haberler bölümümüzde Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım’da Atatürk’ü hedef aldı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım’da Atatürk’ü hedef aldı! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım’da Atatürk’ü hedef aldı!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. senesinde, bugün saatler 09.05’i gösterdiği anlarda hayat durdu. Sirenler çaldı, duygusal anlar yaşandı. Vefatının 83. yıldönümünde Atamız için evlatları yas tutarken, Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Hüseyin Gökalp’in, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm yurtta anıldığı bu günde Twitter hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki… O paylaşım kısa bir sürede sosyal platform kullanıcıların linciyle karşı karşıya geldi.

Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım'da Atatürk'ü hedef aldı!

SKANDAL PAYLAŞIM

Hüseyin Gökalp Twitter hesabından yaptığı skandal paylaşımda, 2014 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’ndeki Atatürk heykeline yazılan “Doğ ey güneş erit taştan adamı” şiirini paylaşıp, “Doğ ey güneş erit taştan adamı ve kurut taşları diken elleri” notunu ekledi.

Twitter kullanıcıları Gökalp’in paylaşımına yorumlarla tepki gösterdi.

İşte o paylaşım:

Öğretim üyesinin skandal paylaşımı! 10 Kasım'da Atatürk'ü hedef aldı!

 

Başa dön tuşu