Gündem

Ölümsüz filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

Ölümsüz filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?, gündemdeki haberler bölümümüzde Ölümsüz filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ölümsüz filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Ölümsüz filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

2021 senesinde gösterime giren, psikolojik gerilim filmi “Ölümsüz” bu akşam star ekranlarında yayına girecek. Star TV seyredenleri dizinin konusunu ve oyuncularını merak etmeye başladı. Haberimizde, Ölümsüz filmi konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? suallerin cevabını bulacaksınızdır. 

ÖLÜMSÜZ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Orijinal adı “Boss Level” olan “Ölümsüz” filminin yönetmenliğini Joe Carnahan yapmıştır. Film, 18 Şubat 2021’de vizyona girmiştir. Filmde, sonu olmayan zaman döngüsünün içine giren bir emekli özel kuvvetler subayının yaşadıkları işlenir. Roy Pulver yakın günlerde emekli olan özel kuvvetler subayıdır. Cinayete kurban giden Roy, öldüğü günün sürekli olarak tekrarlandığı bir zaman döngüsüne hapsolduğu anlar ve bu sırrı çözmek için adım atar.

Ölümsüz filmi konusu nedir Oyuncuları kimlerdir

OYUNCULARI KİMLERDİR?

Frank Grillo

Mel Gibson

Naomi Watts

Will Sasso

Annabelle Wallis

Sheaun McKinney

Ken Jeong

Mathilde Ollivier

Michelle Yeoh

Eric Etebari

Meadow Williams

Selina Lo

John Cenatiempo

Ölümsüz filmi konusu nedir Oyuncuları kimlerdir

 

Başa dön tuşu