Kripto Haberleri

Önceki Altın Öngörüleri Çıkan Stratejist: Mart’ta Bu Seviyelerdeyiz!

Önceki Altın Öngörüleri Çıkan Stratejist: Mart’ta Bu Seviyelerdeyiz!, kripto para takipçileri için Önceki Altın Öngörüleri Çıkan Stratejist: Mart’ta Bu Seviyelerdeyiz! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Önceki Altın Öngörüleri Çıkan Stratejist: Mart’ta Bu Seviyelerdeyiz! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Önceki Altın Öngörüleri Çıkan Stratejist: Mart’ta Bu Seviyelerdeyiz!

Daha önce gram altın fiyatında 650 lira, 800 lira, 1.000 lira düzeylerini tahmin eden ve düşüş bulunacağını öne süren stratejist Haluk Özdil, yakın bir zamanda yaptığı tahminini güncelledi. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Stratejist ve araştırmacı yazar, altın tahminini yeniledi

Stratejist ve araştırmacı yazar Haluk Özdil, önceden kıymetli metal fiyatında çeşitli düzeyleri doğru öngörerek ve 2021’in son haftalarında yaşanan düşüşü tahmin ederek gündeme gelmişti. Ayrıca, piyasalar halen çok volatil değilken Haziran ayında altında 1.000 liranın görülebileceğini iddia etmişti. Bunun ardından tahminini geri çekti.

Büyük Çöküşü Haber Veren Ekonomist: Altın'da Bunları Bilave edin!

Uzmanın şimdiki tahminine göre altın, Mart ayında 1.000 lirayı görecek. Özdil, dünya çapında enflasyonun durdurulamadığına tasvir ederek “artık işlerin raydan çıktığını” düşündüğünü aktardı. Özdil’e göre altına kaçış başlasa da, altının yükselişi artık yatırımcıları mutlu etmeyecek. Geçen günlerde dile getirdiği “Fed altını baskılayamaz” ifadelerini yineleyen uzman isim, gram altının  mevcut durumda sağlıklı yükseldiğini öne sürüyor.

Bu sağlıklı ve “ufak ufak yükselişin” neticesinde altının Mart ayında 1.000 liraya yükseleceğini düşünüyor. Ama yine de yatırımcıların “arabasını satıp altın almaması gerektiğini” belirtiyor. Küçük yatırımcının dolarla çok uğraşmamasını, fakat altın alıp kenarda tutmasını tavsiye ediyor. Yazım sırasında gram altın, 794 liradan el değiştiriyor. Haluk Özdil’in işaret ettiği 1.000 liralık düzeynin görülmesi için kıymetli metalin 206 lira kadar artması gerekiyor. Sırada hangi düzeylerin olduğunu ise zaman gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu