Kripto Haberleri

Önemli Gelişme: Büyük Eller, Bu 4 Altcoin’e Onmilyonları Akıttı!

Önemli Gelişme: Büyük Eller, Bu 4 Altcoin’e Onmilyonları Akıttı!, kripto para takipçileri için Önemli Gelişme: Büyük Eller, Bu 4 Altcoin’e Onmilyonları Akıttı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Önemli Gelişme: Büyük Eller, Bu 4 Altcoin’e Onmilyonları Akıttı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Önemli Gelişme: Büyük Eller, Bu 4 Altcoin’e Onmilyonları Akıttı!

Kurumsal Bitcoin ürünleri, son 17 haftanın 13’ünde çıkış yaşarken, sektör şu anda art arda üç hafta boyunca bir yatırım akışı görüyor. Bazı altcoin projeleri de güzel kurumsal fon akışı yaşadı.

Bazı altcoin projeleri güzel kurumsal fon akışı yaşadı

Kurumsal yatırımcılar, kripto para yatırım ürünleri geçen hafta 95 milyon dolarlık giriş getirdiğinden, Çin‘in en son FUD’sinin ortasında düşüşü satın aldı. CoinShares’in 27 Eylül tarihli haftalık raporuna göre, dip alımındaki artış, art arda altıncı hafta boyunca genelde kurumsal kripto para yatırım ürünü girişlerini artırmaya yardımcı oldu. 20-24 Eylül zamanında 95 milyon dolarlık yatırım girişleri, haftalık girişlerde %126 artış manasına geliyor. Yatırım ürünlerinde BTC ve Ether, sırasıyla 50,2 milyon dolar ve 28,9 milyon dolarlık girişlerle listenin başında yer alıyor.

İşte Bitcoin (BTC) Hakkında 7 Gerçek

Son 17 haftanın 13’ünde BTC yatırım ürünlerinde bir çıkış gözlemlenmesine rağmen, son üç haftada giriş kayıt edildiği için BTC için olumlu hava Eylül ayında yükseldi. Bitcoin ürünlerinin akışı da bir haftada %234 arttı. Altcoin projeleri için kurumsal iştah kuvvetli görünüyor: Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) takip eden ürünlerinde sırasıyla 3,9 milyon dolar, 2,6 milyon dolar ve 2,4 milyon dolar giriş kaydetti.  Çok varlıklı fonlar da geçtiğimiz hafta 6.4 milyon dolarlık giriş gördü.

Çin FUD’u Bitcoin ve kripto paralara ne getirecek?

24 Eylül’de Çin Halk Bankası (PBoC), tüm kripto para birimi işlemlerinin yagizlendiğinı açıklayan bir not paylaşımı yaptı ve bu, Bitcoin (BTC) fiyatında %8’lik bir düşüşe ve kripto pazarında daha kapsamlı bir geri çekilmeye yol açtı. PBOC’nin geçen hafta batı medyası aracılığıyla yayınlanmadan önce, 3 Eylül’de alınan güncellenmiş önlemleri, finans kurumlarının ve ödeme şirketlerinin kripto işlemleriyle alakalı herhangi bir hizmet sunmalarının yagizlendiğinı belirtiyor.

Altcoin Kâhini “Destansı ADA, BTC ve Altcoin” Tahminlerini Açıkladı!

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, Çinli düzenleyicilerden gelen FUD haberleri, tarihsel olarak kripto para piyasalarını etkilemiş olsa da duyuruları takip eden aylarda fiyat artışları yahut boğa yarışları için bir katalizör görevi gördü. Eylül 2017’de Çin hükümeti, kripto borsalarının ülkedeki kullanıcılara hizmet sunmasını yasakladı ve bunun bunun yanında vatandaşların ilk para tekliflerine katılmasını yasakladı. Çifte yasağın ardından, BTC fiyatı 4.000 dolar aralığından tarihi bir artışla 20.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek düzeysine ulaştı. Benzer bir eğilim tekrar gerçekleşebilir mi? İzleyip göreceğiz…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu