Kripto Haberleri

Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti!

Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti!, kripto para takipçileri için Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti!

Ethereum’dan şok edici bir gelişme var. Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’ne yardım etmekle suçlanan bir Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith, 27 Eylül’de New York’un Güney Bölgesi’ndeki duruşması sırasında suçunu kabul etti. İşte mahkeme kararı…

Ethereum geliştiricisi için hapis cezası isteniyor!

Griffith’in tek suçlaması yaptırım yasalarını ihlal etmek için komplo kurmaktı. Ethereum (ETH) geliştiricisi şimdi parmaklıklar ardında 6,5 ​​yıl ile yüz yüze. Cezasının 13 Ocak’ta başlaması bekleniyor.

Fiyat Tahmini: BTC ve XRP 8 Altcoin

Virgil Griffith, rejime karşı gelmekle suçlanıyor!

Griffith, Kuzey Kore kripto para birimi konferansında bir konuşma yaptıktan sonra Kasım 2019’da Amerikan kolluk kuvvetleri aracılığıyla tutuklandı. İlgili Kuzey Koreli hacker’ler, kripto para ve nakit olarak 1,3 milyar dolardan fazla çalmakla suçlandı. Ethereum araştırmacısı da, rejime Blockchain teknolojisi yardımıyla ABD yaptırımlarının nasıl aşılacağını öğretmekle suçlu bulundu. ABD Adalet Bakanlığı şikayetinde Griffith’in konuşmasının yasaları çiğneyeceği gerçeğinin farkında olduğunu iddia etti. Geliştirici için ilk etapta en fazla 20 yıllık hapis cezası bekleniyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu