Kripto Haberleri

Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu 10 Altcoin’den Topluyor!

Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu 10 Altcoin’den Topluyor!, kripto para takipçileri için Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu 10 Altcoin’den Topluyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu 10 Altcoin’den Topluyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu 10 Altcoin’den Topluyor!

Bir balina gözetleme web sitesinden alınan yeni veriler, en büyük 1.000 Avalanche (AVAX) balinası aracılığıyla hangi altcoin projelerinin tüketildiğini ortaya koyuyor. Bu yazıda, balinaların Avalanche ekosistemindeki eğilimlerini inceliyoruz.

Balinalar en fazla bu altcoin’den stokluyor

Kısa süre önce akıllı anlaşma platformunu ve Ethereum (ETH) rakibini takip etmeye başlayan WhaleStats’a göre, büyük cüzdanlara sahip AVAX yatırımcıları hemen hemen olarak binlerce dolar değerinde stablecoin ve diğer altcoin’leri ele geçiriyor. AVAX balinaları aracılığıyla bir önceki günlerde en fazla satın alınan token, hemen hemen 14.089 dolarlık satın alma tutarıyla Abradacadabra.money kredi platformunun stablecoin’i Magic Internet Money (MIM) oldu. Avalanche, hemen hemen 13,899 dolar satın alma tutarıyla ikinci sırada yer alıyor.

Santiment, Bitcoin balinalarının ve bireysel yatırımcının 2022 piyasa hissiyatını paylaşıyor. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Balinalar bu altcoin projelerini tercih ediyor

AVAX Blockchain’de sırasıyla USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) stablecoin’leri temsil eden USDC.e ve USDT.e, üç ve dört numarada oturuyor. Beşinci sırada merkezi olmayan borsa (DEX) platformu Pangolin (PNG) yer alırken, merkezi olmayan rezerv para birimi protokolü Wonderland (TIME) altıncı sırada yer alıyor. Avalanche tabanlı merkezi olmayan borsa TraderJoe (JOE), yedi numaraya iniyor, ardından AVAX protokolüne köprülenmiş Bitcoin ve Ethereum token’leri olan Wrapped Ethereum (WETH.e) ve Wrapped Bitcoin (WBTC.e) geliyor. Wrapped Avalanche (WAVAX) listeyi tamamlıyor.

WhaleStats bunun bunun yanında Avalanche balinalarının en fazla AVAX, WETH.e, USDC.e, JOE, USDT.e, MIM, WBTC.e, WAVAX, Wrapped, Chainlink (LINK.e) ve Blockchain tabanlı oyna-kazan oyun Cradaba (CRA) tuttuğunu gösteriyor. İstatistikler, Avalanche balinalarının 267.613 dolar değerinde hemen hemen 2.440 AVAX tokenine sahip olduğunu gösterirken, genelde onlar aracılığıyla tutulan dolar değerine göre en büyük token pozisyonu Wrapped Ethereum’dur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu