Gündem

Osmaniye’de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı

Osmaniye’de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı , ekonomi haberleri bölümümüzde Osmaniye’de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Osmaniye’de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Osmaniye’de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı

Osmaniye'de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı

Osmaniye’de dünya evine giren çift, davetlilere alışılmışın dışında bir armağan dağıttı.

İl Emniyet Müdürlüğü Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) Şubesi’nde görevli olan damat Kürşat Turhan ile ‘Osmaniye Patileri’ isimli sosyal platform hesabı yöneticisi olan gelin Merve Özdem, düğünlerinde sokak hayvanları için ufak poşetlerde mama dağıttı.

Gelin ve damadın üzerinde, “Bu mutlu günümüzde bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Bizim için sokaktaki dostlarımızı besler misiniz” yazılı bir davet kağıdı gönderdi.

Osmaniye’de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı VİDEO


“DUYARLILIK OLUŞTURMAK İSTEDİK”

Sokak hayvanlarına faydalı olmak adına böyle bir şey yaptıklarını söyleyen gelin Merve Özdem, “Düğünümüz var bugün ve faydalı bir şeyler yapabilmek adına böyle hayvan mamaları ayarladık. Bunları dağıttık insanlara. Hem böylelikle bir çok hayvanın karnı doymuş oldu hem de insanlarda biraz hassaslık oluşturmak istedik. Eşim ile birlikte Osmaniye’de sokak hayvanlarına kendi çapımızda yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

Osmaniye de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı  #1

“ÇOK İLGİNÇ GELDİ İNSANLARA”

Damat Kürşat Turhan ise, “Eşimle birlikte bunları bir araya getirdik. Nikah şekerlerimiz bunlar. Farklılık olsun istedik ve ayı zamanda sokak hayvanlarına yardımcı olmak istedik. Nikah şekeri yerine dağıttığımız kedi mamalarının üzerindeki fotoğraftaki kediler de bizim eşimle şahsi hayvanlarımız. Biz bunların üzerinden diğer hayvanların da yararlanmasını istedik. Önce herkes bu duruma şaşırdı tabi. Çok enteresan geldi insanlara ama bir yerden sonra bu durumu çok beğendiler” şeklinde konuştu.

Osmaniye de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı  #2

“KENDİSİNİ SOKAK HAYVANLARINA ADADI”

Gelinin babası Murat Özdem, “Kızım 3-4 senedir sokak hayvanlarına kendisini adamış bir kız çocuğu. Biz de ailesi olarak hem maddi hem manevi gücümüzün yettiği kadar destek olduk kendisine. Kızım düğününde nikah şekeri yerine kedi maması dağıtmayı uygun gördü biz de kendisine destek olduk. Çok güzel oldu” diye konuştu.

Osmaniye de evlenen çift, sokak hayvanlarını unutmadı  #3

Başa dön tuşu