Ethereum Haberleri

Pantera CEO’su: Bitcoin eski günlerine dönüyor

Pantera CEO’su: Bitcoin eski günlerine dönüyor, kripto haberleri bölümümüzde Pantera CEO’su: Bitcoin eski günlerine dönüyor başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Pantera CEO’su: Bitcoin eski günlerine dönüyor ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Pantera CEO’su: Bitcoin eski günlerine dönüyor

Pantera’nın CEO’su Dan Morehead, kripto piyasalarının aylarca süren düşüşün ardından ayağa kalkmasıyla Bitcoin fiyat aralıklarının en kötü düzeyye ulaştığından emin olduğunu dile getiriyor.

“Sektöre yatırım yapmak için en iyi zaman”

Morehead, 2023 piyasa görünümü için paylaşımı yaptığı blog yazısında, 2022’deki yıkıma rağmen dijital varlıkların ve blok zincirinin gelişeceğini dile getirdi. CEO’su olduğu kripto para yatırım şirketi Pantera da Morehead ile aynı görüşleri paylaşırken bu sektörde bir iş kurmak için şu anın iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

Morehead, Pantera’nın öncedenki üç kripto kışı boyunca blok zinciri fonlarını yönettiğini ve bunların her birinde “sözde felaket hadiselerinın” meydana geldiğinı açıkladı.

Bu nedenten dolayı emin gözüken Morehead, Mt. Gox’u örnek vererek, “Şirket çöktüğünde, o sırada FTX’ten mühim ölçüde daha büyük olan yüzde 85’lik bir pazar payına sahipti.” dedi.

Bitcoin’i Tesla ve Meta ile yüz yüze geldirdı

Morehead blog yazısında, Bitcoin’in 1 Ocak 2022’den 17 Ocak 2023’e kadar olan yüzde 54’lük düşüşünü Tesla, Meta ve PayPal hisselerindeki yüzde 60 civarındaki düşüşlerle yüz yüze geldirdı.

“Blok zinciri sağlam, Bitcoin çoktan dibe ulaştı”

Risk varlıkları için zayıf bir makro piyasa ve tarihi felaketler karşısında blok zincirinin dayanıklılığına dikkat çeken Pantera CEO’su, Bitcoin’in çoktan dibe eriştiğini dile getirdi. CEO bunun bunun yanında, blok zinciri varlıklarının kısa süre içinde 13 senedir olduğu gibi yıllık 2.3 kat değer kazanma trendini sürdüreceğine inandığını dile getirdi.

Piyasa değeriyle en büyük kripto para, bu sene şimdiden en iyi performans gösteren varlık konumuna ulaştı. Goldman Sachs’ın müşteri notuna göre Bitcoin; altın, emtia ve endeksleri açık ara geride bıraktı. Bitcoin, TSİ 21.00 itibari ile hemen hemen 22 bin 900 dolardan işlem görüyor.

➤ Bitcoin Haberleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu