Gündem

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler , ekonomi haberleri bölümümüzde Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler

İstanbul’un Pendik beldesinde dün akşam saatleri civarında cadde üzerinde hareket halinde olan Lamborghini marka otomobil bozulunca yardımına çevredeki vatandaşlar koştu.

Dakikalarca cadde üzerinde vatandaşların ittirmesiyle ilerleyen milyon liralık lüks araç, şaşkın bakışlar içinde gözden kayboldu.

Bunun yanı sıra yaşanan o enteresan anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

“ARACI O HALDE GÖRÜNCE ŞAŞIRDIK”

Olay esnasında orada bulunan vatandaşlardan Sezgin Aydın, “Arkadaşlarla kafede oturuyorduk. Bir anda milyonluk aracın yolda kaldığını ve vatandaşların ittiğini gördük. Sonuçta milyonluk araç bizde tabii şaşırdık. Arabanın o halini gören herkes şaştı, kaldı.” dedi.

“ŞAKA YAPIYORLAR ZANNETTİM”

Çevre esnafından Mehmet Acabey ise “İlk başta hız yapacak, şaka yapıyorlar zannettim. Gençlerin bir süre uğraştığını görünce gerçek olduğunu anladım. Sanırım araç elektrik arızası vermişti. Milyonluk aracın bu biçimde yolda kalacağı herhalde kimsenin aklına gelmezdi. Milyon liralık aracın o biçimde ilerlemesi de gülünç oldu.” diye konuştu.

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler #1

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler #2

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler #3

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler #4

Pendik’te yolda kalan Lamborghini’yi ittiler #5

Başa dön tuşu