Kripto Haberleri

Piyasa Çökerken Balinalar Bu 2 Altcoin’den Daha Fazla Alıyor!

Piyasa Çökerken Balinalar Bu 2 Altcoin’den Daha Fazla Alıyor!, kripto para takipçileri için Piyasa Çökerken Balinalar Bu 2 Altcoin’den Daha Fazla Alıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Piyasa Çökerken Balinalar Bu 2 Altcoin’den Daha Fazla Alıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Piyasa Çökerken Balinalar Bu 2 Altcoin’den Daha Fazla Alıyor!

Kripto piyasasındaki düzeltme %20’lere derinleşirken, Bitcoin ve çoğu büyük hacimli altcoin ATH düzeylerinden yarı yarıya uzaklaştı. Güncel Whalestats verileri, popüler meme token Shiba Inu (SHIB) gibi ufak pozisyonların daha fazla trader’in dikkatini çektiğini paylaşıyor. Bu yazıda, mevcut piyasa düşüşünde balinaların en fazla satın aldığı 2 altcoin projesine göz atıyoruz.

Shiba’nın adres etkinliği artıyor

Birçok bireysel yatırımcıya ek olarak, Shiba Inu, en büyük 1.000 Ethereum balinasını izleyen WhaleStats’a göre aktif adres sayında %88’lik bir artış gösterdi. Cüzdan faaliyetlerindeki bu artış, kurumsal fonların işlem yapmaya başladığını yahut başka bir manipülasyonun çalışmalarına işaret edebilir. Analist Tomiwabold Olajide’ye göre Shiba’nın fiyat hareketleri git gide artan satış aktivitesini de tetikliyor. TradingView verilerine göre Shiba Inu, son dört günde değerinin hemen hemen %15’ini kaybetti.

Shiba Inu balinaları daha fazla satın alıyor

Ocak ayında derinleşen piyasa düzeltmesinden önce, Shiba Inu balinaları, meme token’in ilk sıra pozisyonunu korumak için FTX Token’e (FTT) savaş ilan ettiler. Süreç öncesinde Shiba’nın balina cüzdanlarındaki dominansı %5’e geriledi, bu FTT’nin Ethereum ağındaki en büyük balina pozisyonunu ilk sıraya ulaştırdı. Mevcut durumda, 300 milyon dolarlık destek ile SHIB 1,7 milyar dolar (%14.74) ile önderliğini sürdürüyor.

Altcoin balinası MATIC pozisyonuna 10 milyon dolarlık ekleme yaptı

Gün içindeki diğer WhaleStats bildirimi, cüzdanında hali hazırda 20 milyon MATIC bulunan balinanın 10.8 milyon dolar değerindeki 4.84 milyon MATIC alımıydı. Veriler, toplam bakiyesi 42 milyon dolar olan balinanın MATIC’i tercih ettiğini gösteriyor. Büyük cüzdanların Polygon eğilimi projenin son ekosistem yol haritasına bağlanabilir.

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere Polygon, ekosistemini büyüteceğinin ilk haberlerini geçtiğimiz aylarda paylaşımı yaptı ve yalnızca Aralık 2021’de 7.200 yeni geliştiriciyi ağırladı. Altcoin projesinin şu anda 10 milyondan fazla benzersiz aktif kullanıcısı var ve bu da faydada büyüme olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu