Kripto Haberleri

Piyasa Çöktü: Ama Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor!

Piyasa Çöktü: Ama Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor!, kripto para takipçileri için Piyasa Çöktü: Ama Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Piyasa Çöktü: Ama Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Piyasa Çöktü: Ama Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor!

WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu (SHIB) balinaları, son piyasa düzeltmesine rağmen altcoin projesini elinde tuttu. Ayrıntılar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Balinalar, altcoin projesinden vazgeçmiyor

WhaleStats, ilk 100 SHIB holder’ının faaliyetlerini takip etti ve analizini açıkladı. Bir piyasa düzeltmesinin ardından, Bitcoin ve altcoin projeleri, mühim miktarda değer kaybettikten sonra şu anda kırmızıda işlem görüyorlar.

Balina gözetleme platformuna göre, ilk 100 Shiba Inu balinasının tuttuğu hemen hemen token miktarını ifade eden hemen hemen SHIB bakiyesi, son 24 saatte %2,29 arttı. Bu bölümdeki yatırımcıların sahip oldukları hemen hemen SHIB değeri, piyasa düzeltmesi sebebiyle SHIB fiyatındaki düşüşlere paralel olarak %4,35 oranında azaldı.

İlk 100 SHIB Holder’ı / Kaynak: WhaleStats

Etkin adresler, hacim ve NetFlow gibi diğer mühim metrikler, WhaleStats aracılığıyla altı çizildiği üzere pozitif. Shiba Inu holder’larının toplam sayısı da basın zamanında 1.122.398’e yükseldi. Shiba Inu, WhaleStats aracılığıyla izlenen ilk 1.000 ETH cüzdanı için dolar değerinde en büyük token pozisyonu olarak olduğundan, Ethereum balinalarının sevgilisi olmaya sürdürmekte.

Piyasa hareketine uygun olarak, altcoin hafif bir toparlanmadan önce 5 Ocak’ta 0,00002860 dolara geriledi. Basın zamanında, Shiba Inu günlük grafikte %6,9 düşüşle 0,0000302 dolardan işlem görüyor. IntoTheBlock’un Para girişi/Çıkış metriğine göre, bu kilit düzeydeki büyük destek sebebiyle 0,000028 dolardan bir toparlanma öngörülüyor. Yaklaşık 24.000 adres, bu düzeyde 9.263 milyar Shiba Inu tokeni satın aldı ve bu da büyük bir satın alma duvarına işaret ediyor.

Altcoin
SHIB Para girişi/Çıkış / Kaynak: IntoTheBlock

Bunun yanı sıra kripto analisti Tomiwabold Olajide’ye göre, altcoin 0,000031 dolara kadar çok az dirençle karşılaşabilir, fakat, çok sayıda SHIB adresi bu noktada satış emirleri verdiğinden, bir sonraki büyük direncin 0,000032 dolara ve ardından 0,000034 dolara yaklaşması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu