Kripto Haberleri

Piyasa Çöktü: Sadece O 4 Altcoin Tahtadan Uçuyor!

Piyasa Çöktü: Sadece O 4 Altcoin Tahtadan Uçuyor!, kripto para takipçileri için Piyasa Çöktü: Sadece O 4 Altcoin Tahtadan Uçuyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Piyasa Çöktü: Sadece O 4 Altcoin Tahtadan Uçuyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Piyasa Çöktü: Sadece O 4 Altcoin Tahtadan Uçuyor!

Geride bıraktığımız 24 saat boyunca Bitcoin (BTC) düşüşünü sürdürdi ve 40.685 dolara kadar geriledi. Bunun etkisiyle haftanın son gününde Ethereum (ETH) 3.100 dolar, Binance Coin (BNB) 440 dolar civarına geri çekildi. Büyük kripto para birimleri 2 günlük ve haftalık bazda yüzde 10’un üzerinde düşüş yaşarken piyasa değeri ile ilk 100’de bulunan 4 altcoin değer kazandı.

Bu 4 altcoin, günün en fazla kazananları oldu

Günün en fazla değer kazanan altcoin’i, pek bilinmeyen ve ilk 100’e yeni girmiş olan bir coin oldu. Counos X (CCXX), yüzde 75.27’lik bir yükseliş yaşadı. 1 Haziran 2019’da İsviçre merkezli bir ekip aracılığıyla piyasaya sürülen Counos X, kendisinin özellikle fiat para ile kolay değişim için ödemeleri kolaylaştırmak ve satın alma faturalarını temizlemek için tasarlandığını dile getiriyor. Sosyal medya hesaplarının pek etkin olmadığını ve yükselişinin ardındaki sebebin ne olduğunun belli olmadığını belirtmekte yarar var.

İkinci olarak ağın verimliliğini ve birlikte çalışabilirliğini azaltmadan Blockchain’leri ve ağları küresel ölçekte birbirine bağlamak maksadıyla Haziran 2018’de piyasaya sürülen Quant (QNT) yüzde 11.57 yükseldi. Üçüncü olarak Cosmos (ATOM) yüzde 11.13 değer kazandı. ATOM’un fiyatının artmasınin ardındaki nedenler içinde Ethereum Virtual Machine (EVM) protokolünü uyumlu hale getiren bir çapraz zincir köprüsünün piyasaya sürülmesi ve bağlı zincirlerin ve uygulamaların ekosistemini hızla genişletecek olan Theta yükseltmesi gibi etkenler yer alıyor.

En son, Samsung ile ortaklığı ile gündeme ismini duyuran metaverse coin’i Decentraland (MANA) yükseliş yaşadı. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere Samsung, metaverse Decentraland’de kendi sanal mağazasını açtı. Duyurunun ardından sert git gide artan coin, yüzde 9.5 ile ivmesini sürdürüyor gibi görünmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu