Kripto Haberleri

Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor!

Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor!, kripto para takipçileri için Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor!

Yılın son gününde Bitcoin (BTC) yüzde 0.5’lik bir düşüş ile 46.974 dolardan el değiştiriyor. En büyük altcoin Ethereum (ETH) ise 4.000 doların altında, 3.705 dolardan el değiştiriyor. Bu arada, CoinMarketCap’te piyasa değerine göre ilk 100’de bulunan 5 altcoin değer kazandı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Günün en fazla git gide artan altcoin projeleri bunlar oldu!

En çok değer kazanan coin, yüzde 16.37 ile Celsius (CEL) oldu. Celsius (CEL), kripto para birimi kullanıcıları için hepsi bir arada bir bankacılık ve finansal hizmetler platformudur. Celsius, Blockchain Fest 2021’de verilen 2021 kripto para ödüllerinde en iyi “CeFi Lending Platformu” ödülünü aldı.

İkinci olarak, Ethereum (ETH) ağı üzerine kurulu merkezi olmayan bir tahmin piyasası olan Gnosis (GNO), yüzde  12.51 yükseldi. GNO için gelen ivme, merkezi olmayan özerk kuruluşlara (DAO’lar) ayrı Ethereum sanal makine uyumlu zincirlerdeki varlıkları kontrol etme kabiliyeti veren Gnosis ekosistemi için “zodiac” köprü modülünün tanıtılması ile geldi. Üçüncü olarak, borç alınmasına ve verilmesine olanak tanıyan DeFi platformu Aave’nin AAVE tokenı yüde 9.25 arttı.

Dördüncü sırada, bir diğer DeFi protokolü olan Sushi’nin SUSHI tokenı yer alıyor. Yakın bir zamanda OpenDAO, SOS tokenlarının bir kısmını Sushi’nin ödül sevkiyat anlaşmasine ekledi. En son, kendisini dijital içerik dağıtan ve katılımcılara teşvik sağlayan merkezi olmayan bir eğlence platformu olarak tanımlayan Bora (BORA) yüzde 8.45 yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu