Kripto Haberleri

Popüler Analist, 2022’de Yatırım Yapılacak 7 Altcoin’i Duyurdu!

Popüler Analist, 2022’de Yatırım Yapılacak 7 Altcoin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için Popüler Analist, 2022’de Yatırım Yapılacak 7 Altcoin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Popüler Analist, 2022’de Yatırım Yapılacak 7 Altcoin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Popüler Analist, 2022’de Yatırım Yapılacak 7 Altcoin’i Duyurdu!

Milyon aboneli Altcoin Daily analisti, 2022’de yatırım yapılabilecek 7 altcoin projesini paylaşımı yaptı. Elbette analistin tahminleri kesinlik bulundurmuyor. Bu yazıda, kısaca projelerin detaylarına ve fiyatlanma için kıvılcım olabilecek temel analizlere göz atıyoruz.

İşte 2022’de radara alabileceğiniz 7 altcoin

Analistin ilk seçimi, popüler ikinci katman Blockchain çözümü Poligon’dur (MATIC). Altcoin projesi Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay bir platformdur. Analiste Polygon’un ucuz ve Web 3 tabanlı olması onu ana akım hale getiriyor.

Sıradaki Decentraland (MANA), kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan, Ethereum tabanlı bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Analiste göre 24-27 Mart tarihleri ​​içinde gerçekleştirilecek olan moda programı 2022 için MANA’ya ivme kazandıracak.

Metaverse Çılgınlığı: Bu Altcoin Fırladı!

Listedeki üçüncü aday The SandBox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Son gelişmelerde, dört büyük muhasebe şirketi PriceWaterhouseCoopers Hong Kong, The Sandbox’ta arazi satın aldı. Analiste göre Amerkalı rapçi Snoop Dogg’da hala bu çalışmada.

Sırada, birinci katman Fantom’a (FTM) ve DeFi sektörüne göz atıyoruz. Fantom, kendi konsensus algoritmasını tercih ederek geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik akıllı anlaşma platformudur. Fantom ekosistemi 200’den fazla çalışmadan oluşuyor ve NFT ekosistemiyle doğrudan ilişkili.

Listedeki bir sonraki altcoin, kripto para birimi alanında büyük bir isim olan Ethereum (ETH). Diğer altcoin’lerin tümü, Ethereum’dan daha fazla TVL’ye sahip değildir. Ayrıca, sıfır olmayan Ethereum adreslerinin sayısı rekor düzeylere ulaştı. Analiste göre bunlar, ETH’yi yenilmez olan kuvvetli bir kripto para yapıyor.

Bir sonraki para bir efsane Bitcoin (BTC), on-chain metriklerde harika gidiyor, Kasım ayında oluşturulan Bitcoin cüzdan adresleri 1 milyon bireysel satış noktasına ulaştı. Bitcoin cüzdan adresleri Kasım ayında hemen hemen 1 milyon arttı ve analiste göre Bitcoin bir efsane olarak bir numara olarak kalacak.

Listedeki son altcoin ise Aave (AAVE). Aave, bireylerin kripto para ödünç almasına ve ödünç almasına izin veren merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, gerçek dünya varlıklarının DeFi protokollerine bağlanmasını sağlayan bir platform olan Centrifuge (CFG), RWA Pazarını başlatmak için DeFi altcoin projesi Aave ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu