Kripto Haberleri

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse’e Damga Vurabilir!

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse’e Damga Vurabilir!, kripto para takipçileri için Popüler Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse’e Damga Vurabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Popüler Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse’e Damga Vurabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse’e Damga Vurabilir!

Metaverse, DAO’lar, NFT’ler ve kripto oyunlarının ana akıma doğru ilerlemesiyle 2022’de de gündemde bulunacağı düşünülüyor. Bu arada birden fazla altcoin analisti bu alanlarda favori altcoin’lerini paylaşıyor. Bunların sonuncusu, 1.44 milyon Youtube abonesi olan Bitboy Crypto oldu. Analistin dikkat çektiği coin’leri bilgilendirmeden önce, her yatırımcının kendi araştırması ışığında yatırım yapması gerektiğini ve herhangi bir analiste körü körüne inanılmaması gerektiğini belirtmek istedik.

Bitboy Crypto, bu altcoin projelerinin 2022’de öne çıkacağını düşünüyor

  • Dogemi (DOGA): Analistin vurguladığı ilk altcoin Dogami (DOGA). Dogami, kendi benzersiz Dogami köpek yavrusunu evlat edindiğiniz, büyüttüğünüz ve kazandığınız Blockchain tabanlı bir oyundur. Her DOGAMI’nin farklı özellikleri mevcuttur, farklı aşamalarda gelişir. Dogami, Tezos üzerine inşa edilmiş bir oyun metaverse’üdür. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere Tezos, UbiSoft ve Animoka gibi devlerden altı milyon dolar fon topladı.
Metaverse Nedir? 
  • Sensorium (SENSO): Sensorium (SENSO), son haftalarda dikkat çeken başka bir metaverse projesidir. SENSO tokenı, bireylerin birbirleriyle etkileşim şekilini yeniden düşünmeyi ve sanatı deneyimlemeyi amacında olan bir sosyal VR platformu olan Sensorium Galaxy’nin para birimidir. Sensorium, belirli bir kullanım durumuna odaklandı: ana akım benimseme için müthişlik. Sensorium, popüler EDM sanatçılarıyla şimdiden büyük ortaklıklar kurmaya başlayarak bir metaverse konseri yaratıyor. Bu projenin bazı büyük destekçileri de var, ilk etapta bir Rus milyarder olan Mikhail Prokhorov aracılığıyla kuruldu.
  • Chiliz (CHZ): Bahsedilen son altcoin Chiliz (CHZ). Chiliz, Malta merkezli FinTech sağlayıcısı aracılığıyla oluşturulmuş spor ve eğlence tokenıdır. Kullanıcıların en sevdikleri spor markalarının yönetimine katılmalarını sağlayan Blockchain tabanlı spor eğlence platformu Socios ile işliyor. Socios.com’un çoklu taraftar tokenları buna bir örnektir. Chiliz, ilk bakışta metaverse’e bağlı gibi görünmüyor. Lakin analiste göre platform, Blockchain oyunları ve topluluklar içindeki çizgiyi bulanıklaştırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu